H

N

K

B

o

r

o

v

o

Naslovna
HNK Borovo
Rezultati
Borovo naselje
Nogomet
Memorijal Blago Zadro

Putokazi.net The most comprehensive list of Croatian links on the Net! Najopširnija lista Hrvatskih linkova na Internetu!


3. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA

  SEZONA 2015./16.  

1. Hajduk (Tovarnik)      14 10 3  1 57:19 33

2. Tompojevci             14  9 2  3 49:31 29

3. Lipovača (Vukovar)     14  8 3  3 47:30 27

4. Lovas                  14  7 1  6 38:26 22

5. Vuteks-Sloga B (V)(-4) 14  6 2  6 26:31 16

6. Petrovci (-2)          14  5 3  6 36:43 16

7. Sloga (Pačetin)         8  2 2  4 20:18  8

8. Opatovac                8  1 2  5 11:27  5

9. Hajduk (Vera)           0  0 0  0  0: 0  0

10.Borovo (Vukovar) (-1)  14  0 0 14 14:73 -1

 

Hajduk (Vera) istupio iz natjecanja. Opatovac i Sloga istupili iz natjecanja prije proljetnoga dijela.

  SEZONA 2014./15.  

1. Sokol (Berak)        16 12 2  2 56:18 38

2. Mohovo               16 10 3  3 50:24 33

3. Sloga (Pačetin)(-1)  16  9 3  4 40:31 29

4. Lovas                16  9 2  5 35:29 29

5. Opatovac (-1)        16  7 1  8 25:29 21

6. Lipovača (Vukovar)   16  5 2  9 39:47 17

7. Borovo (Vukovar)(-1) 16  5 2  9 28:58 16

8. Petrovci (-3)        16  5 0 11 27:37 12

9. Hajduk (Vera)        16  2 1 13 13:40  7

  SEZONA 2013./14.  

1. Tompojevci           17 10 5  2 70:32 35

2. Mitnica (Vukovar)    16 11 2  3 49:26 35

3. Sokol (Berak)        16  8 2  6 31:34 26

4. Lovas                17  6 6  5 52:36 24

5. Petrovci             17  5 5  7 42:49 20

6. Borovo (Vukovar)(-1) 17  6 2  9 31:50 19

7. Sloga (Pačetin) (-1) 16  6 2  8 33:52 19

8. Opatovac             16  4 4  8 34:47 16

9. Hajduk (Vera) (-3)   17  3 4 10 23:35 10

10.Lipovača (Vukovar)    9  2 4  3 19:23 10

 

Lipovača istupila iz natjecanja prije proljetnoga dijela prvenstva. 

  SEZONA 2012./13.  

1. Dunav Sotin(Vukovar) 18 12 3  3 52:26 39

2. Tompojevci           18 12 2  4 56:37 38

3. Petrovci             18 11 1  6 50:27 34

4. Lovas                18 10 3  5 50:29 33

5. Sokol (Berak) (-1)   18 10 4  4 49:32 33

6. Lipovača (Vukovar)   18  8 4  6 53:33 28

7. Mitnica (Vukovar)    18  6 6  6 43:33 24

8. Opatovac             18  3 2 13 29:57 11

9. Borovo (Vukovar)     18  1 2 15 20:89  5

10.Hajduk (Vera) (-7)   18  3 1 14 23:62  3

  SEZONA 2011./12.  

1. Mohovo               21 15 2  4 65:29 47

2. Opatovac             21 11 3  7 52:49 36

3. Petrovci             21 11 2  8 42:30 35

4. Lipovača (Vukovar)   21  8 7  6 41:39 31

5. Borovo(Vukovar) (-3) 21 10 3  8 48:37 30

6. Mitnica (Vukovar)    21  7 2 12 29:41 23

7. Tompojevci (-2)      21  7 1 13 34:51 20

8. Hajduk (Vera)        21  5 0 16 29:64 15

  SEZONA 2010./11.  

1. Mladost(Svinjarevci) 21 15 4  2 75:19 49

2. Sloga (Pačetin)(-1)  21 14 3  4 60:22 44

3. Petrovci             21 13 3  5 61:25 42

4. Lipovača (Vukovar)   21 13 2  6 62:40 41

5. Tompojevci           21  8 1 12 40:64 25

6. Hajduk (Vera)        21  4 4 13 19:47 16

7. Opatovac (-1)        21  5 1 15 25:66 15

8. Borovo(Vukovar)(-1)  21  2 2 17 14:73  7

---

1. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA

  SEZONA 2009./10.  

1. Mladost (Antin)              33 24  7  2  84:25  79

2. Nosteria (Nuštar)            33 23  2  8  99:30  71

3. Mladost (Privlaka)           33 18  4 11  60:38  58

4. Tomislav (Cerna)             33 16  9  8  44:37  57

5. Vupik (Vukovar)              33 16  4 13  63:55  52

6. Slavonac (Gradište)          33 15  5 13  61:60  50

7. Jadran (Gunja)               33 13  8 12  56:48  47

8. HAŠK-Sokol (Stari Jankovci)  33 15  2 16  51:50  47

9. Vuteks-Sloga (Vukovar)       33 13  6 14  59:54  45

10.Lipovac                      33 13  6 14  57:53  45

11.Bedem (Ivankovo)             33 12  7 14  58:63  43

12.Vrbanja                      33 13  3 17  47:63  42

13.Zrinski (Bošnjaci)           33 11  7 15  61:61  40

14.Hajduk (Tovarnik)            33 11  6 16  42:64  39

15.Borac (Retkovci)             33 10  5 18  66:100 35

16.Frankopan(Rok.-Andrijaševci) 33  7 10 16  32:75  31

17.Šokadija(Stari Mikanovci)(-2)33  5  5 23  39:91  18

18.Borovo (Vukovar)             17  5  2 10  24:36  17

 

Borovo istupio iz natjecanja prije proljetnoga dijela prvenstva. 

  SEZONA 2008./09.  

1. Zrinski (Tordinci)           30 19 6  5  89:39  63

2. Mladost (Antin)              30 16 8  6  60:33  56

3. Slavonac (Gradište)          30 14 7  9  57:45  49

4. Nosteria (Nuštar)            30 14 6 10  58:36  48

5. Mladost (Privlaka)           30 14 4 12  59:40  46

6. Jadran (Gunja)               30 14 3 13  61:51  45

7. Vuteks-Sloga (Vukovar)       30 13 5 12  61:49  44

8. HAŠK-Sokol (Stari Jankovci)  30 13 5 12  59:54  44

9. Hajduk (Tovarnik)            30 12 7 11  46:46  43

10.Borac (Retkovci)             30 14 0 16  58:58  42

11.Borovo (Vukovar)             30 12 6 12  56:78  42

12.Bedem (Ivankovo)             30 12 5 13  52:59  41

13.Tomislav (Cerna)             30 12 4 14  48:59  40

14.Frankopan(Rok.-Andrijaševci) 30  9 6 15  40:66  33

15.Zrinski (Bošnjaci)           30  9 4 17  44:65  31

16.Slavonac (Komletinci)(-1)    30  4 2 24  29:99  13

---

2. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA

  SEZONA 2007./08.  

1. Borovo (Vukovar)        22 17 3 2  97:18 54

2. Vupik (Vukovar)(-1)     22 15 4 3  57:19 48

3. Radnički (Vukovar)      22 12 1 9  64:35 37

4. Sloga (Borovo)          22 10 6 6  41:39 36

5. Sindjelić (Trpinja)     22  8 6 8  45:33 30

6. Croatia (Bogdanovci)    22  8 4 10 42:47 28

7. Borac (Bobota)          22  8 4 10 35:49 28

8. Hajduk (Bapska)         22  7 5 10 31:49 26

9. Šarengrad               22  6 6 10 38:45 24

10.Bršadin                 22  6 5 11 28:41 23

11.Dunav Sotin (Vukovar)   22  5 4 13 33:86 19

12.Mladost(Svinjarevci)(-1)22  4 4 14 35:79 15

  SEZONA 2006./07.  

1. Hajduk (Tovarnik)      22 17 2 3  80:27  53

2. Borovo (Vukovar) (-1)  22 14 5 3  71:33  46

3. Radnički (Vukovar)     22 12 6 4  51:26  42

4. Croatia (Bogdanovci)   22 10 4 8  40:43  34

5. Hajduk (Bapska)        22 10 0 12 48:49  30

6. Vupik (Vukovar)        22  6 9 7  44:41  27

7. Mladost (Svinjarevci)  22  7 6 9  41:44  27

8. Šarengrad              22  7 4 11 34:53  25

9. Borac (Bobota)         22  7 4 11 25:51  25

10.Bršadin                22  6 6 10 37:55  24

11.Sloga (Borovo)         22  6 2 14 29:50  20

12.Lovas                  22  5 2 15 33:61  17

  SEZONA 2005./06.  

Skupina A

1. Zrinski (Tordinci)         30 25 1 4 108:31   76

2. Borovo (Vukovar)           30 24 0 6 105:28   72

3. Slavonac (Komletinci)      30 21 3 6  67:32   66

4. Sloga (Borovo)             30 16 3 11 76:53   51

5. Lipovac                    30 12 12 6 59:41   48

6. Lovas                      30 13 4 13 56:60   43

7. Hajduk (Bapska)            30 11 8 11 55:38   41

8. Radnički (Vukovar) (-1)    30 14 0 16 76:70   41

9. Borac (Bobota)             30 12 3 15 52:64   39

10.Hajduk (Tovarnik)          30 10 7 13 63:65   37

11.Bršadin                    30  9 6 15 50:59   33

12.Marinci                    30  8 5 17 37:67   29

13.Vupik (Vukovar)            30  9 2 19 50:111  29

14.Croatia (Bogdanovci) (-1)  30  8 5 17 59:83   28

15.Šarengrad                  30  8 4 18 47:85   28

16.Polet(Donje Novo Selo)(-1) 30  7 3 20 33:106  23

 

---

2. JUGOSLAVENSKA SAVEZNA LIGA

 

NK Borovo – DRUGA SAVEZNA LIGA 1958.-1973.

 

1958./59. DRUGA SAVEZNA LIGA          11. mjesto

1961./62. DRUGA SAVEZNA LIGA Zapad    10. mjesto

1962./63. DRUGA SAVEZNA LIGA Zapad     9. mjesto

1963./64. DRUGA SAVEZNA LIGA Zapad    13. mjesto

1964./65. DRUGA SAVEZNA LIGA Zapad    10. mjesto

1965./66. DRUGA SAVEZNA LIGA Zapad     3. mjesto

1966./67. DRUGA SAVEZNA LIGA Zapad     8. mjesto

1967./68. DRUGA SAVEZNA LIGA Zapad     6. mjesto

1968./69. DRUGA SAVEZNA LIGA Sjever    4. mjesto

1969./70. DRUGA SAVEZNA LIGA Sjever   10. mjesto

1970./71. DRUGA SAVEZNA LIGA Sjever    5. mjesto

1971./72. DRUGA SAVEZNA LIGA Sjever    9. mjesto

1972./73. DRUGA SAVEZNA LIGA Sjever   17. mjesto

 

 

2. Savezna liga, Ukupna Tablica 1947.-1992.

 

 

Momčad                        Drž Uta Pob Ner Por Raz. Pog  Bod

 

01. Borac Čačak                   Srb  992  376 280 335  1199:1055  1010

02. Proleter Zrenjanin            Srb* 883  380 228 275  1311:1017   985

03. Leotar Trebinje               Bih  900  353 196 349  1160:1122   893

04. Spartak Subotica              Srb* 813  344 197 272  1138: 949   883

05. Trepča Kosovska Mitrovica     Kos* 820  336 203 281  1189:1034   875

06. Sutjeska Nikšić               Crg* 742  354 128 249  1207: 916   840

07. FK Priština (-6)              Kos* 780  338 170 272  1005: 929   832

08. NK Šibenik                    Hrv  833  338 159 306  1133:1076   829

09. Napredak Kruševac             Srb* 738  304 186 248   998: 853   786

10. NK Osijek                     Srb* 669  304 170 195  1099: 784   778

11. FK Novi Sad                   Srb* 722  288 170 264  1009: 930   746

12. Borac Banja Luka              Bih* 638  291 141 206  1101: 820   718

13. Radnički Kragujevac           Srb* 682  273 164 245   993: 860   701

14. Sloboda Užice (-3)            Srb  672  250 181 241   744: 706   668

15. Budućnost Podgorica           Crg* 518  267 123 128   824: 457   657

16. Pobeda Prilep                 Mak  662  245 160 257   893: 930   650

17. Iskra Bugojno                 Bih* 586  256 126 204   728: 657   629

18. Famos Hrasnica                Bih  647  221 178 247   795: 819   620

19. NK (Branik) Maribor           Slo* 559  236 143 180   831: 677   615

20. Varteks  Varaždin             Hrv  669  223 169 277   873: 964   615

21. Radnički Pirot (-6)           Srb  592  222 159 111   788: 697   597

22. FK Bor                        Srb* 562  222 143 198   684: 648   581

23. Cibalia (Dinamo) Vinkovci     Hrv* 559  228 139 193   828: 707   575

24. Jedinstvo Bihać (-1)          Bih  489  168 124 197   555: 617   559

25. Teteks Tetovo                 Mak* 560  209 140 211   629: 680   555

26. NK (Borac) Zagreb             Hrv* 462  230  92 110   863: 578   549

27. OFK Kikinda                   Srb  509  215 109 175   647: 545   540

28. GOŠK Jug Dubrovnik            Hrv  533  207 129 197   604: 616   534

29. NK Čelik Zenica               Bih* 433  214  95 123   707: 472   518

30. Jedinstvo Brčko               Bih  523  204 118 211   587: 632   506

31. Rad Beograd                   Srb* 460  183 138 139   628: 452   504

32. Lovćen Cetinje                Crg  552  187 130 235   624: 769   504

33. Bačka Bačka Palanka           Srb  512  177 135 196   654: 710   488

34. Galenika Zemun                Srb* 452  183 118 151   638: 542   483

35. Rudar Kakanj                  Bih  455  172  96 187   574: 615   440

36. FK Crvenka                    Srb* 400  162  96 142   582: 530   420

37. NK Split                      Hrv* 451  155 106 190   594: 688   406

38. Mačva Šabac                   Srb* 410  153  98 169   502: 526   392

39. Rudar Ljubija Prijedor (-1)   Bih  364  155  73 137   486: 435   377

40. Rabotnički Skopje             Mak* 414  146  83 185   577: 687   375

41. Vardar Skopje                 Mak* 284  156  57  73   485: 281   372

42. Olimpija Ljubljana            Slo* 366  150  75 141   578: 490   372

43. OFK Titograd                  Crg  418  131 119 178   471: 604   371

44. NK Borovo                     Hrv  391  127 114 150   482: 596   368

45. OFK Beograd                   Srb* 300  152  70  78   499: 274   363

46. Sloboda Tuzla                 Bih* 255  149  59  47   481: 237   357

47. Trešnjevka Zagreb             Hrv* 342  137  78 127   502: 473   352

48. Dubočica Leskovac             Srb  380  123 106 151   362: 462   352

49. Pelister Bitola               Mak* 350  143  69 138   456: 408   348

50. NK Karlovac                   Hrv  338  119  85 134   427: 513   323

51. Radnički Beograd              Srb* 308  128  70 108   496: 412   321

52. Lokomotiva Zagreb             Hrv* 337  116  83 138   519: 565   315

53. Šumadija Arandjelovac         Srb  298  107  95  96   343: 321   309

54. Liria Prizren                 Kos  340  117  78 145   355: 438   306

55. NK Rijeka                     Hrv* 232  130  43  59   429: 242   303

56. FK Vrbas                      Srb  334  112  84 138   392: 421   303

57. Bregalnica Štip               Mak  358  100  96 162   351: 554   294

58. Dinamo Pančevo                Srb  254  106  74 114   378: 397   286

59. Srem Sremska Mitrovica        Srb  310  107  68 135   438: 506   282

60. Bosna Visoko                  Bih  315   99  78 138   359: 471   276

61. Voždovac (Voždovački) Beograd Srb  290   93  84 113   364: 422   270

62. Radnički Sombor               Srb  284  100  63 121   433: 521   263

63. Sloga Kraljevo (-4)           Srb  260   95  62 103   330: 340   248

64. Vllaznimi Djakovica           Kos  302   92  68 142   275: 330   246

65. Istra Pula                    Hrv  285   88  66 131   351: 468   242

66. Borac Travnik                 Bih  260   84  70 106   307: 396   238

67. Marsonia (BSK) Slavonski Brod Hrv  282   76  78 128   348: 445   230

68. Železničar Niš                Srb  248   87  55 106   334: 370   229

69. Željezničar Sarajevo          Bih* 188   92  36  60   345: 255   220

70. Radnik Bijeljina              Bih  234   66  78  90   219: 271   210

71. Igman Konjic                  Bih  222   73  53  96   272: 320   199

72. Metalac Zagreb                Hrv  196   78  42  76   277: 299   198

73. FAP Priboj na Limu            Srb  200   69  54  77   218: 239   192

74. Orijent Rijeka (-1)           Hrv  158   73  36  49   262: 199   181

75. Bokelj Kotor                  Crg  216   62  53 103   218: 375   177

76. Kozara Bosanska Gradiška      Bih  199   65  43  91   201: 274   173

77. FK Ivangrad                   Crg  170   59  45  66   157: 200   163

78. Čukarički Beograd             Srb  170   58  46  66   182: 224   162

79. Merkator Ljubljana            Slo  200   52  57  91   173: 275   161

80. Belasica Strumica             Mak  174   56  54  74   186: 246   154

81. Borac Čapljina                Bih  158   55  40  63   180: 235   150

82. AIK Bačka Topola              Srb  161   59  32  70   186: 207   150

83. Segesta Sisak                 Hrv  165   55  37  73   224: 291   147

84. Svoboda Ljubljana             Slo  169   53  38  78   201: 254   144

85. Mura Murska Sobota            Slo  162   48  47  67   214: 250   143

86. Radnički Niš                  Srb* 122   56  30  36   240: 208   142

87. FK Majdanpek                  Srb  162   51  40  71   140: 186   142

88. Hajduk (Rodić MB) Kula        Srb  134   54  34  46   200: 172   141

89. Jedinstvo Bijelo Polje        Crg  194   50  42 102   199: 319   138

90. NK Belišće                    Hrv  158   47  42  69   183: 249   136

91. Rudar Velenje                 Slo  153   52  29  72   171: 262   133

92. (11. oktomvri) Kumanovo       Mak  156   47  36  73   144: 259   130

93. Pofalićki Sarajevo            Bih  124   44  40  40   142: 126   128

94. Radnički Bački Jarak          Srb  132   39  44  49   115: 138   122

95. Budućnost Valjevo             Srb  128   36  41  51   117: 160   113

96. Vojvodina Novi Sad            Srb*  74   43  16  15   14360   102

97. NK (Zadarkomerc) Zadar        Hrv  127   37  27  63   146: 234   101

98. Budućnost Peć                 Kos  154   32  35  87   120: 163    99

99. Mogren Budva                  Crg  102   44  17  41   110: 130    97

100. UNIS Vogošća                 Bih   98   37  22  39   135: 119    96

101. Crvena zvezda Gnjilane       Kos  102   33  28  41    87: 127    94

102. Timok (Kristal) Zaječar      Srb   98   34  25  39    91: 152    93

103. Velež Mostar                 Bih*  66   39  10  17   14475    88

104. Bosna Sarajevo               Bih   90   30  27  33   107: 117    87

105. Tikveš Kavadarci             Mak  124   23  35  66   119: 221    81

106. Zagrebački plavi             Hrv   94   29  22  43   109: 146    80

107. Metalac Osijek               Hrv   94   30  20  44   102: 150    80

108. Željezničar Maribor          Slo   94   22  22  50   106: 162    66

109. Mladost Petrinja             Hrv   68   24  27  27    7774    65

110. Kolubara Lazarevac           Srb   68   26  11  31    7179    63

111. Radnički Hadžići             Bih   68   23  15  30    78: 108    61

112. NK Solin                     Hrv   63   20  15  28    7197    55

113. Iskra Danilovgrad            Crg   64   22  11  31    60: 100    55

114. Rudar Trbovlje               Slo  128   20  15  93    99: 331    55

115. Aluminij Kidričevo           Slo   98   19  16  63    94: 250    54

116. Sloga Doboj                  Bih   68   19  14  35    4790    52

117. Šparta Beli Manastir         Hrv   64   19  11  33    75: 120    50

118. MIK Skopje                   Mak   64   21   8  35    78: 114    50

119. RMHK Kosovo                  Kos   68   18  14  36    74: 122    50

120. FK Bečej                     Srb   36   23   5  8     6934    48

121. Subotica                     Srb   60   17  12  31    75: 117    46

122. BSK Banja Luka               Bih   60   17  12  31    73: 117    46

123. Lokomotiva Mostar            Bih   64   14  18  32    67: 116    46

124. Mornar Split                 Hrv*  38   20   5  13    8438    45

125. EI Mladost Niš               Srb   60   15  15  30    5495    45

126. Mladost Smederevska Palanka  Srb   60   13  13  34    45: 105    39

127. Elektrostroj Zagreb          Hrv   42   11  11  20    5484    33

128. Neretva Metković             Hrv   34   10  11  13    2941    31

129. Rudar Pljevlja               Crg   34   13   5  16    3761    31

130. Metalurg Skopje              Mak   34    9  12  13    3445    30

131. Naša krila Zemun             Srb*  20   13   3   4    5430    29

132. Sarajevo                     Bih*  18   11   5   2    2714    27

133. Troglav Livno                Bih   34    8  11  15    3052    27

134. Topličanin Prokuplje         Srb   34   10   7  17    3155    27

135. Kabel Novi Sad               Srb   34    9   8  17    4156    26

136. Sloboda Bosanski Novi        Bih   34    8  10  16    3151    26

137. Junak Sinj (-1)              Hrv   34    9   9  16    2452    26

138. GIK Ramiz Sadiku Priština    Kos   34    8   8  18    3254    24

139. ZSK Zenica                   Bih   30    7   8  15    3750    22

140. NK Koper                     Slo   34    8   6  20    2353    22

141. NK Rovinj                    Hrv   30    7   7  16    2746    21

142. Tara Podgorica               Crg   30    8   5  17    3285    21

143. Balkan Stokokomerc Skopje    Mak   36    9   8  19    2357    20

144. Kladivar Celje               Slo   30    6   7  17    3162    19

145. Čelik Nikšić                 Crg   30    4   6  20    3471    14

146. Slovan Ljubljana             Slo   34    3   8  23    3076    14

147. Dinamo SE                     ?    18    3   5  10    1733    11

148. Mladost Lučani (-6)          Srb   38    4   5  29    2284     5

149. Zmaj Makarska                Hrv   30    1   2  27    1796     4

 

* Marked club played at least one season in 1st division (before 1992).

* Označeni klub igrao je najmanje jednu sezonu u 1. ligi (prije 1992.).

 

- Column "Drž" indicates the country clubs belong to:

- Stupac "Drž" označava državu kojima klubovi pripadaju:

 

Bih - Bosna i Hercegovina

Crg - Crna Gora

Hrv - Hrvatska

Kos - Kosovo

Mak - Makedonija

Slo - Slovenija

Srb - Srbija

 

Izvor: rsssf.com

 

HŠK BATA BOROVO (1942.-1944.)

 

 

1942. PRVAK: HŠK Concordia Zagreb

KVALIFIKACIJE:

Skupina A:

 1. 1.HŠK Gradjanski Zagreb4  4  0  0  19: 4   8
 2. HŠK Bata Borovo        4  2  0  2   7:12   4
 3. HŠK Željezničar Zagreb 4  0  0  4   3:13   0

Skupina B:

 1. HŠK Concordia Zagreb   4  2  1  1   7: 5   5
 2. HAŠK Zagreb            4  1  2  1   7: 5   4
 3. HRSK Zagorac Varaždin  4  1  1  2   5: 9   3

Skupina C:

 1. HŠK Hajduk Osijek      8  6  1  1  19: 5  13
 2. HŠK Gradjanski Osijek  8  4  3  1  15: 8  11
 3. HŠK Radnik Osijek      8  4  2  2  14:10  10
 4. HŠK Gradjanski Zemun   8  1  2  5   8:14   4
 5. DSV Victoria Zemun     8  1  0  7   3:22   2

Skupina D:

 1. SAŠK Sarajevo          8  6  1  1  24: 8  11
 2. HŠK Zrinjski Mostar    8  4  2  2  14: 9  10
 3. HŠK Hrvoje Banja Luka  8  3  2  3  11:10   8
 4. HŠK Gjerzelez Sarajevo 8  1  4  3   6:10   6
 5. HBSK Banja Luka        8  0  3  5   4:22   3

 

 

 

POLUZAVRŠNICA


HŠK Concordia Zagreb    2:1  9:1 SAŠK Sarajevo
1.HŠK Gradjanski Zagreb 5:1  1:3 HŠK Hajduk Osijek

 

 

 

ZAVRŠNICA (30. kolovoza; 13. rujna)


HŠK Concordia Zagreb 6:2 1:3 1.HŠK Gradjanski Zagreb

Izvor: rsssf.com

 

 

1943. PRVAK: 1.HŠK Gradjanski Zagreb

PRVI KRUG: gradska i provincijska nogometna prvenstva
DRUGI KRUG: igranje po skupinama
TREĆI KRUG: doigravanje
ZAVRŠNICA: liga četiri kluba

 

PRVI KRUG:

 

Prvenstvo Zagreba:

 1.1.HŠK Gradjanski Zagreb14 13 0 1 70:10 26 izr. u treći krug
 2.HŠK Concordia Zagreb   14  9 2 3 44:12 20 izr. u treći krug
 3.HAŠK Zagreb            14  9 2 3 53:16 20 izr. u treći krug
 4.HŠK Ličanin Zagreb     14  7 1 6 28:45 15
 5.HŠK Željezničar Zagreb 14  5 3 6 25:25 13
 6.HŠK Ferraria Zagreb    14  5 1 8 25:35 11
 7.HŠK ZET Zagreb         14  1 2 11 8:65  4
 8.HŠK Redarstveni Zagreb 14  1 1 12 14:60 3

Prvenstvo Osijeka:

 1. HŠK Gradjanski Osijek                    izr. u treći krug
 2. HŠK Hajduk Osijek

Prvenstvo Zemuna:

 1. HŠK Zemun

Prvenstvo Banja Luke:

 1. HŠK Hrvoje Banja Luka
 2. HBSK Banja Luka

Prvenstvo Sarajeva:

 1. SAŠK Sarajevo
 2. HŠK Gjerzelez Sarajevo

Provincijsko prvenstvo Zagreba:

 1. HRSK Zagorac Varaždin

Provincijsko prvenstvo Osijeka:

 1. HŠK Bata Borovo

Provincijsko prvenstvo Sarajeva:

 1. HŠK Tomislav Zenica

 

DRUGI KRUG:

 

Skupina A:

 1. HŠK Zemun              2  2  0  0   5: 3  4
 2. HŠK Bata Borovo        2  0  0  2   3: 5  0

Skupina B:

 1. HŠK Hajduk Osijek      4  3  0  1  15: 3  6
 2. HŠK Hrvoje Banja Luka  4  3  0  1   6: 5  6
 3. HBSK Banja Luka        4  0  0  4   1:14  0

Skupina C:

 1. SAŠK Sarajevo          4  3  1  1  13: 3  7
 2. HŠK Tomislav Zenica    4  1  1  2   5:11  3
 3. HŠK Gjerzelez Sarajevo 4  1  0  3   4: 8  2

Skupina D:

 1. HŠK Ličanin Zagreb     2  2  0  0   6: 1  4
 2. HRŠK Zagorac Varaždin  2  0  0  2   1: 6  0

 

TREĆI KRUG - doigravanje:

 

HAŠK Zagreb             4-0  1-2    HŠK Zemun
HŠK Hajduk Osijek       0-4  1-7    1.HŠK Gradjanski Zagreb
SAŠK Sarajevo           0-0  0-3*   HŠK Concordia Zagreb
HŠK Gradjanski Osijek   1-1  1-4    HŠK Ličanin Zagreb

 

ZAVRŠNICA:

 

 1. 1.HŠK Gradjanski Zagreb 6  6  0  0  25: 4  12
 2. HAŠK Zagreb             6  4  0  2  18:10   8
 3. HŠK Concordia Zagreb    6  1  1  4  10:19   3
 4. HŠK Ličanin Zagreb      6  0  1  5   5:25   1

     GRA HAS CON LIČ
GRA  ### 3-0 6-1 3-1
HAS  1-2 ### 3-2 8-0
CON  0-3 0-3 ### 3-2
LIČ  1-8 0-2 1-1 ###

Najbolji strijelac: Franjo Wolfl (Gradjanski Zagreb) 12

 Izvor: rsssf.com

 

 

1944. (nije završeno)

Prvenstvo nije završeno zbog ratnih operacija na području NDH. Prvenstvo se reorganiziralo nekoliko puta tijekom sezone, što je uzrokovalo prerani završetak prvenstva. HNS je prvo dodijelio naslov HAŠK-u, ali je ta odluka promijenjena u siječnju 1945. godine tako da nema prvaka za 1944. godinu.

PRVI KRUG: gradska nogometna prvenstva
DRUGI KRUG: igranje po skupinama
ZAVRŠNICA: pobjednici skupina

 

PRVI KRUG:

 

Prvenstvo Zagreba:

 1.1.HŠK Gradjanski Zagreb14 10  4  0  53:10  24 izr. u drugi krug
 2.HŠK Concordia Zagreb   14  9  2  3  37:16  20 izr. u drugi krug
 3.HAŠK Zagreb            14  7  3  4  45:18  17 izr. u drugi krug
 4.HŠK Željezničar Zagreb 14  8  1  5  30:16  17 u Zagreb doigr.
 5.HŠK Ferraria Zagreb    14  6  2  6  25:29  14
 6.HŠK Ličanin Zagreb     14  3  3  8  27:38   9
 7.HRSK Zagorac Varaždin  14  3  2  9  15:36   8
 8.HŠK Victoria Zagreb    14  1  1 12  11:80   3

Provincijsko prvenstvo Zagreba:
 1. HŠK Segesta Sisak  u Zagreb doigr.

Zagreb doigravanje:
HŠK Željezničar Zagreb   dobio HŠK Segesta Sisak

Prvenstvo Osijeka:

 1. HŠK Gradjanski Osijek
 2. HŠK Hajduk Osijek
 3. HŠK Radnik Osijek
 4. HŠK Olimpija Osijek
 5. HŠK Grafičar Osijek
 6. DSV Germania Osijek

Provincijsko prvenstvo Osijeka:
 1. HŠK Borovo
 2. HŠK Cibalia Vinkovci
 3. HŠK Šparta Vukovar

Osijek doigravanje:

Prvi krug:
HŠK Gradjanski Osijek   7-0  ?-?  HŠK Šparta Vukovar
HŠK Borovo              4-2  0-1  HŠK Cibalia Vinkovci
HŠK Radnik Osijek        ----
HŠK Hajduk Osijek        ----

Drugi krug:
HŠK Hajduk Osijek        3-2  0-2  HŠK Radnik Osijek
HŠK Borovo               2-1  ?-?  HŠK Gradjanski Osijek

Treći krug:
HŠK Borovo               2-1  0-0  HŠK Radnik Osijek

Prvenstvo Zemuna:

 1. HŠK Dunav Zemun
 2. HŠK Gradjanski Zemun
 3. ŠK Liet Zemun
 4. HŠK Hajduk Zemun

Zemun doigravanje:
HŠK Gradjanski Zemun     dobio  HŠK Dunav Zemun

Prvenstvo Banja Luke:

 1. HBSK Banja Luka
 2. HŠK Zvonimir Banja Luka
 3. HŠK Hrvoje Banja Luka

Prvenstvo Sarajeva:

 1. SAŠK Sarajevo
 2. HŠK Hajduk Sarajevo
 3. HŠK Gjerzelez Sarajevo

Provincijsko prvenstvo Sarajeva:
 1. HŠK Tomislav Zenica

Sarajevo doigravanje:

Prvi krug:
SAŠK Sarajevo           dobio  HŠK Tomislav Zenica
HŠK Gjerzelez Sarajevo  dobio  HŠK Hajduk Sarajevo

Drugi krug:
SAŠK Sarajevo           dobio  HŠK Gjerzelez Sarajevo

Banja Luka / Sarajevo doigravanje:

SAŠK Sarajevo           dobio  HBSK Banja Luka

 

DRUGI KRUG:

 

Skupina Zagreb:

 1. HAŠK Zagreb              6  5  0  1   7: 3  10
 2. 1.HŠK Gradjanski Zagreb  6  4  0  2  10: 5   8
 3. HŠK Željezničar Zagreb   6  2  0  4   4: 7   4
 4. HŠK Concordia Zagreb     6  1  0  5   3: 9   2

Provincijska skupina (kup sustav igranja):

Poluzavršnica:
HŠK Gradjanski Zemun  0-2  0-3*  HŠK Borovo
SAŠK Sarajevo         ----
Završnica:
HŠK Borovo           0-1  0-3*  SAŠK Sarajevo

 

ZAVRŠNICA:

HAŠK Zagreb - SAŠK Sarajevo       nije odigrano


Izvor: rsssf.com


Napomena:
Materijali sa ovih neslužbenih stranica mogu se slobodno uzimati uz uvjet stavljanja poveznice na originalnu stranicu odakle je preuzet članak. Content of this unofficial website can be freely taken with condition of providing link to the original page from where the article is taken.