H

N

K

B

o

r

o

v

o

Naslovna
HNK Borovo
Rezultati
       2005.-2015.
       2015./16.
Borovo naselje
Nogomet

Putokazi.net The most comprehensive list of Croatian links on the Net! Najopširnija lista Hrvatskih linkova na Internetu!


HNK BOROVO - 2. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA, NS Vukovar - Skupina A

  SEZONA 2005./06.  


1. kolo - 21. kolovoza 2005. Borovo – Polet (DNS) 9:0

2. kolo - 28. kolovoza 2005. Slavonac – Borovo 2:1

3. kolo - 4. rujna 2005. Borovo – Hajduk (T) 4:2

4. kolo - 11. rujna 2005. Croatia – Borovo 2:3

5. kolo - 18. rujna 2005. Borovo – Lovas 6:2

6. kolo - 21. rujna 2005. Vupik – Borovo 0:5

7. kolo - 25. ruja 2005. Borovo – Šarengrad 3:0

8. kolo - 2. listopada 2005. Zrinski – Borovo 2:1

9. kolo - 9. listopada 2005. Borovo – Borac 2:0

10. kolo - 16. listopada 2005. Lipovac – Borovo 2:0

11. kolo - 23. listopada 2005. Borovo – Sloga 1:2

12. kolo - 30. listopada 2005. Bršadin – Borovo 3:1

13. kolo - 6. studenoga 2005. Borovo - Radnički 4:0

14. kolo - 13. studenoga 2005. Borovo – Hajduk (B) 1:0

15. kolo - 20. studenoga 2005. Marinci – Borovo 0:6

16. kolo - 12. ožujka 2006. Polet – Borovo 2:5

17. kolo - 19. ožujka 2006. Borovo – Slavonac 3:1

18. kolo - 26. ožujka 2006. Hajduk (T) – Borovo 0:2

19. kolo - 1. travnja 2006. Borovo – Croatia 3:1

20. kolo - 9. travnja 2006. Lovas – Borovo 2:5

21. kolo - 15. travnja 2006. Borovo – Vupik 11:1

22. kolo - 19. travnja 2006. Šarengrad – Borovo 0:3

23. kolo - 23. travnja 2006. Borovo – Zrinski 4:1

24. kolo - 30. travnja 2006. Borac – Borovo 0:3

25. kolo - 7. svibnja 2006. Borovo – Lipovac 3:1

26. kolo - 10. svibnja 2006. Sloga – Borovo 1:3

27. kolo - 14. svibnja 2006. Borovo – Bršadin 4:0

28. kolo - 21. svibnja 2006. Radnički – Borovo 1:0

29. kolo - 28. svibnja 2006. Hajduk – Borovo 0:4

30. kolo - 4. lipnja 2006. Borovo – Marinci 5:0


2. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA, NS Vukovar - Skupina A

  SEZONA 2005./06.  


1. kolo – 21. kolovoza 2005.

Borovo – Polet (DNS) 9:0
Radnički – Šarengrad 4:1
Zrinski (T) – Vupik 11:3
Borac – Lovas 0:2
Lipovac – Croatia 1:0
Sloga – Hajduk (T) 5:1
Bršadin – Slavonac (K) 0:0
Hajduk (B) – Marinci 3:0

2. kolo – 28. kolovoza 2005.

Slavonac – Borovo 2:1
Radnički – Marinci 4:2
Polet – Hajduk (B) 1:6
Hajduk (T) – Bršadin 2:1
Croatia – Sloga 2:2
Lovas – Lipovac 3:1
Vupik – Borac 3:5
Šarengrad – Zrinski 2:7

3. kolo – 4. rujna 2005.

Borovo – Hajduk (T) 4:2
Zrinski – Radnički 3:2
Borac – Šarengrad 3:1
Lipovac – Vupik 5:2
Sloga – Lovas 1:0
Bršadin – Croatia 1:2
Hajduk (B) – Slavonac 1:0
Marinci – Polet 4:0

4. kolo – 11. rujna 2005.

Croatia – Borovo 2:3
Radnički – Polet 3:1
Slavonac – Marinci 3:0
Hajduk (T) – Hajduk (B) 3:3
Lovas – Bršadin 3:2
Vupik – Sloga 2:3
Šarengrad – Lipovac 1:1
Zrinski (T) – Borac 5:0

5. kolo – 18. rujna 2005.

Borovo – Lovas 6:2
Borac – Radnički 3:2
Lipovac – Zrinski 4:1
Sloga – Šarengrad 6:0
Bršadin – Vupik 0:3
Hajduk (B) – Croatia 4:1
Marinci – Hajduk (T) 1:1
Polet-Slavonac 0:3

6. kolo – 21. rujna 2005.

Vupik – Borovo 0:5
Radnički – Slavonac 4:5
Hajduk (T) – Polet 8:0
Croatia – Marinci 3:2
Lovas – Hajduk (B) 2:0
Šarengrad – Bršadin 6:2
Zrinski – Sloga 4:0
Borac – Lipovac 0:0

7. kolo – 25. rujna 2005.

Borovo – Šarengrad 3:0
Lipovac – Radnički 4:0
Sloga – Borac 3:2
Bršadin – Zrinski 2:4
Hajduk (B) – Vupik 0:1
Marinci – Lovas 1:1
Polet – Croatia 2:5
Slavonac - Hajduk (T) 4:1

8. kolo – 2. listopada 2005.

Zrinski – Borovo 2:1
Radnički – Hajduk (T) 4:0
Croatia – Slavonac 1:1
Lovas – Polet 4:0
Vupik – Marinci 2:0
Šarengrad – Hajduk (B) 1:1
Borac – Bršadin 0:0
Lipovac – Sloga (B) 3:2

9. kolo – 9. listopada 2005.

Borovo – Borac 2:0
Sloga – Radnički 4:1
Bršadin – Lipovac 1:1
Hajduk (B) – Zrinski 0:0
Marinci – Šarengrad 1:1
Polet – Vupik 3:3
Slavonac – Lovas 2:1
Hajduk (T) – Croatia 3:0

10. kolo – 16. listopada 2005.

Lipovac – Borovo 2:0
Radnički – Croatia 2:4
Lovas – Hajduk (T) 1:1
Vupik – Slavonac 1:4
Šarenrad – Polet 4:1
Zrinski – Marinci 2:1
Borac – Hajduk (B) 4:2
Sloga – Bršadin 2:1

11. kolo – 23. listopada 2005.

Borovo – Sloga 1:2
Bršadin – Radnički -:-
Hajduk (B) – Lipovac -:-
Marinci – Borac -:-
Polet – Zrinski -:-
Slavonac – Šarengrad -:-
Hajduk (T) – Vupik -:-
Croatia – Lovas -:-

12. kolo – 30. listopada 2005.

Bršadin – Borovo 3:1
Radnički – Lovas 2:3
Vupik – Croatia 1:3
Šarengrad – Hajduk (T) 0:2
Zrinski – Slavonac 2:0
Borac – Polet 4:0
Lipovac – Marinci 2:1
Sloga – Hajduk (B) 2:1

13. kolo – 6. studenoga 2005.

Borovo - Radnički 4:0
Hajduk (B) - Bršadin 4:0
Marinci - Sloga 2:1
Polet - Lipovac 0:5
Slavonac - Borac 4:0
Hajduk (T) - Zrinski 2:1
Croatia - Šarengrad 4:1
Lovas - Vupik 2:0

14. kolo – 13. studenoga 2005.

Borovo – Hajduk (B) 1:0
Radnički – Vupik 9:1
Šarengrad – Lovas 2:1
Zrinski – Croatia 5:1
Borac – Hajduk (T) 4:2
Lipovac – Slavonac 1:1
Sloga – Polet 3:0
Bršadin – Marinci 1:1

15. kolo – 20. studenoga 2005.

Marinci – Borovo 0:6
Hajduk (B) – Radnički 2:0
Polet – Bršadin 0:10
Slavonac – Sloga (B) 4:0
Hajduk (T) – Lipovac 1:1
Croatia – Borac 2:2
Lovas – Zrinski 2:1
Vupik – Šarengrad 1:3

16. kolo – 12. ožujka 2006.

Polet – Borovo 2:5
Šarengrad – Radnički 5:1
Vupik – Zrinski 1:4
Lovas – Borac 7:0
Croatia – Lipovac 1:3
Hajduk (T) – Sloga (B) 5:2
Slavonac – Bršadin 5:0
Marinci – Hajduk (B) 1:1

17. kolo – 19. ožujka 2006.

Borovo – Slavonac 3:1
Marinci – Radnički 4:1
Hajduk (B) – Polet 1:2
Bršadin – Hajduk (T) 1:1
Sloga (B) – Croatia 7:0
Lipovac – Lovas 2:2
Borac – Vupik 5:2
Zrinski (T) – Šarengrad 5:1

18. kolo – 26. ožujka 2006.

Hajduk (T) – Borovo 0:2
Radnički –Zrinski 4:6
Šarengrad – Borac 0:1
Vupik – Lipovac 1:1
Lovas – Sloga (B) 2:2
Croatia – Bršadin 1:2
Slavonac – Hajduk (B) 1:0
Polet – Marinci 2:0

19. kolo – 1. travnja 2006.

Borovo – Croatia 3:1
Polet – Radnički 4:2
Marinci – Slavonac 0:2
Hajduk (B) - Hajduk (T) 2:0
Bršadin – Lovas 2:1
Sloga – Vupik 2:0
Lipovac – Šarengrad 3:1
Borac – Zrinski 0:1

20. kolo – 9. travnja 2006.

Lovas – Borovo 2:5
Radnički – Borac 2:1
Zrinski – Lipovac 5:0
Šarengrad – Sloga (B) 2:6
Vupik – Bršadin 1:0
Croatia – Hajduk (B) 1:1
Hajduk (T) – Marinci 3:2
Slavonac – Polet 2:0

21. kolo – 15. travnja 2006.

Borovo – Vupik 11:1
Slavonac – Radnički 2:1
Polet – Hajduk (T) 3:3
Marinci – Croatia 2:1
Hajduk (B) – Lovas 5:1
Bršadin – Šarengrad 3:1
Sloga (B) – Zrinski 1:4
Lipovac – Borac 3:1

22. kolo – 19. travnja 2006.

Šarengrad – Borovo 0:3
Radnički – Lipovac -:-
Borac – Sloga -:-
Zrinski – Bršadin -:-
Vupik – Hajduk (B) -:-
Lovas – Marinci -:-
Croatia – Polet -:-
Hajduk (T) – Slavonac -:-

23. kolo – 23. travnja 2006.

Borovo – Zrinski 4:1
Hajduk (T) – Radnički 1:1
Slavonac – Croatia 2:1
Polet – Lovas 1:0
Marinci – Vupik 3:1
Hajduk B. – Šarengrad 5:0
Bršadin – Borac 1:0
Sloga B. – Lipovac 1:1

24. kolo – 30. travnja 2006.

Borac – Borovo 0:3
Radnički – Sloga (B) 3:1
Lipovac – Bršadin 6:0
Zrinski – Hajduk (B) 1:0
Šarengrad – Marinci 3:1
Vupik – Polet 2:1
Lovas – Slavonac 0:2
Croatia – Hajduk (T) 6:4

25. kolo – 7. svibnja 2006.

Borovo – Lipovac 3:1
Croatia – Radnički 2:5
Hajduk (T) – Lovas 1:0
Slavonac – Vupik 4:0
Polet – Šarengrad 3:0
Marinci – Zrinski 0:4
Hajduk (B) – Borac 3:0
Bršadin – Sloga 2:3

26. kolo – 10. svibnja 2006.

Sloga – Borovo 1:3
Radnički – Bršadin 3:0
Lipovac – Hajduk (B) 2:2
Borac – Marinci 5:2
Zrinski – Polet 4:0
Šarengrad – Slavonac 1:2
Vupik – Hajduk (T) 4:2
Lovas – Croatia 4:3

27. kolo – 14. svibnja 2006.

Borovo – Bršadin 4:0
Lovas – Radnički 0:3
Croatia – Vupik 4:5
Hajduk – Šarengrad 2:3
Slavonac – Zrinski 0:1
Polet – Borac 4:3
Marinci – Lipovac 1:0
Hajduk – Sloga 2:1

28. kolo – 21. svibnja 2006.

Radnički – Borovo 1:0
Bršadin – Hajduk (B) 1:1
Sloga – Marinci 6:2
Lipovac – Polet 1:1
Borac – Slavonac 3:2
Zrinski – Hajduk (T) 3:0
Šarengrad – Croatia 3:3
Vupik – Lovas 4:2

29. kolo – 28. svibnja 2006.

Hajduk – Borovo 0:4
Vupik – Radnički 0:7
Lovas – Šarengrad 2:0
Croatia – Zrinski 0:3
Hajduk – Borac 4:0
Slavonac – Lipovac 2:0
Polet – Sloga 2:0
Marinci – Bršadin 2:0

30. kolo – 4. lipnja 2006.

Borovo – Marinci 5:0
Radnički – Hajduk (B) 3:2
Bršadin – Polet 6:1
Sloga – Slavonac 7:0
Lipovac – Hajduk (T) 3:3
Borac – Croatia 5:1
Zrinski – Lovas 9:0
Šarengrad – Vupik 3:2


HNK BOROVO - 2. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA, NS Vukovar

  SEZONA 2006./07.  


1. kolo - 27. kolovoza 2006. Lovas – Borovo 1:4

2. kolo - 3. rujna 2006. Borovo – Hajduk (T) 3:0

3. kolo - 10. rujna 2006. Borac – Borovo 1:5

4. kolo - 17. rujna 2006. Radnički – Borovo 0:0

5. kolo - 24. rujna 2006. Borovo – Vupik 3:3

6. kolo - 1. listopada 2006. Hajduk (B) – Borovo 2:3

7. kolo - 8. listopada 2006. Borovo – Šarengrad 3:0

8. kolo - 15. listopada 2006. Croatia – Borovo 1:8

9. kolo - 22. listopada 2006. Borovo – Sloga 5:1

10. kolo - 29. listopada 2006. Mladost – Borovo 2:2

11. kolo - 5. studenoga 2006. Borovo – Bršadin 7:1

12. kolo - 25. ožujka 2007. Borovo – Lovas 3:0

13. kolo - 01. travnja 2007. Hajduk (T) – Borovo 3:0

14. kolo - 7. travnja 2007. Borovo – Borac 6:0

15. kolo - 14. travnja 2007. Borovo – Radnički 0:2

16. kolo - 22. travnja 2007. Vupik – Borovo 1:1

17. kolo - 29. travnja 2007. Borovo – Hajduk (B) 6:3

18. kolo - 6. svibnja 2007. Šarengrad – Borovo 3:4

19. kolo - 13. svibnja 2007. Borovo – Croatia 4:5

20. kolo - 20. svibnja 2007. Sloga – Borovo 0:2

21. kolo - 27. svibnja 2007. Borovo – Mladost 1:0

22. kolo - 3. lipnja 2007. Bršadin – Borovo 4:4


2. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA, NS Vukovar

  SEZONA 2006./07.  


1. kolo – 27. kolovoza 2006.

Croatia – Radnički 1:0
Sloga (B) – Šarengrad 1:0
Bršadin – Vupik 1:1
Lovas – Borovo 1:4
Hajduk (T) – Borac 8:1
Mladost (S) – Hajduk (B) 2:1

2. kolo – 2./3. rujna 2006.

Radnički – Borac 6:1
Borovo – Hajduk (T) 3:0
Vupik – Lovas 2:1
Hajduk (B) – Bršadin 3:2
Šarengrad – Mladost 2:2
Croatia – Sloga (B) 4:1

3. kolo – 10. rujna 2006.

Sloga (B) – Radnički 3:1
Mladost – Croatia 0:2
Bršadin – Šarengrad 3:1
Lovas: Lovas – Hajduk (B) 0:2
Hajduk (T) – Vupik 3:1
Borac – Borovo 1:5

4. kolo – 16./17. rujna 2006.

Radnički – Borovo 0:0 (16.09.)
Vupik – Borac 2:0
Hajduk (B) – Hajduk (T) 0:3
Šarengrad – Lovas 2:2
Croatia – Bršadin 0:0
Sloga (B) – Mladost 2:2

5. kolo – 24. rujna 2006.

Mladost – Radnički 1:1
Bršadin – Sloga (B) 2:1
Lovas – Croatia 4:1
Hajduk (T) – Šarengrad 3:1
Borac – Hajduk (B) 1:2
Borovo – Vupik 3:3

6. kolo – 30.rujna/1. lis. 2006.

Radnički – Vupik 3:2
Hajduk (B) – Borovo 2:3
Sarengrad – Borac 2:0
Croatia – Hajduk (T) 0:3
Sloga – Lovas 0:2
Mladost – Brsadin 2:1

7. kolo – 7./8. listopada 2006.

Lovas – Mladost 0:3
Hajduk (T) – Sloga 5:0
Borac – Croatia 1:0
Borovo – Šarengrad 3:0
Vupik – Hajduk (B) 7:1
Bršadin – Radnički 0:3

8. kolo – 14./15. listopada 2006.

Croatia – Borovo 1:8
Radnički – Hajduk (B) 2:1
Sloga – Borac 1:2
Mladost – Hajduk (T) 0:1
Bršadin – Lovas 2:0
Šarengrad – Vupik 1:1

9. kolo – 21./22. listopada 2006.

Borovo – Sloga 5:1
Lovas – Radnički 1:5
Hajduk (T) – Bršadin 7:1
Borac – Mladost 1:0
Vupik – Croatia 2:1
Hajduk (B) – Šarengrad 4:0

10. kolo – 29. listopada 2006.

Radnički – Šarengrad 6:0
Croatia – Hajduk (B) 1:0
Sloga – Vupik 1:2
Mladost – Borovo 2:2
Bršadin – Borac 1:2
Lovas – Hajduk (T) 1:9

11. kolo – 5. studenoga 2006.

Hajduk (T) – Radnički 1:1
Borac – Lovas 2:0
Borovo – Bršadin 7:1
Vupik – Mladost 3:3
Hajduk (B) – Sloga 7:1
Šarengrad – Croatia 2:3

12. kolo – 25. ožujka 2007.

Radnički – Croatia 3:2
Šarengrad – Sloga 3:2
Hajduk (B) – Mladost 4:2
Vupik – Bršadin 2:2
Borovo – Lovas 3:0
Borac – Hajduk (T) 0:2

13. kolo – 1. travnja 2007.

Borac – Radnički 1:1
Hajduk (T) – Borovo 3:0
Lovas – Vupik 2:2
Bršadin – Hajduk (B) 1:4
Mladost – Šarengrad 4:4
Sloga – Croatia 2:4

14. kolo – 7. travnja 2007.

Radnički – Sloga (B) 3:1
Croatia – Mladost 1:0
Šarengrad – Bršadin 3:1
Hajduk (B) – Lovas 4:2
Vupik – Hajduk (T) 3:5
Borovo – Borac 6:0

15. kolo – 14. travnja 2007.

Borovo – Radnički 0:2
Borac – Vupik 3:2
Hajduk (T) – Hajduk (B) 3:0
Lovas – Šarengrad 4:0
Bršadin – Croatia 0:0
Mladost – Sloga 2:0

16. kolo – 22. travnja 2007.

Radnički – Mladost 2:0
Sloga (B) – Bršadin 3:0
Croatia – Lovas 5:2
Šarengrad – Hajduk (T) 0:2
Hajduk (B) – Borac 3:0
Vupik – Borovo 1:1

17. kolo – 29. travnja 2007.

Vupik – Radnički 2:2
Borovo – Hajduk (B) 6:3
Borac – Šarengrad 1:2
Hajduk (T) – Croatia 5:2
Lovas – Sloga 0:2
Bršadin – Mladost 4:2

18. kolo – 5./6. svibnja 2007.

Radnički – Bršadin 4:1
Mladost – Lovas 5:2
Sloga – Hajduk (T) 1:2
Croatia – Borac 0:0
Šarengrad – Borovo 3:4
Hajduk (B) – Vupik 2:1

19. kolo – 13. svibnja 2007.

Hajduk (B) – Radnički 2:3
Vupik – Šarengrad 4:0
Borovo – Croatia 4:5
Borac – Sloga 1:1
Hajduk (T) – Mladost 6:2
Lovas – Bršadin 4:1

20. kolo – 19./20. svibnja 2007.

Radnički – Lovas 2:0
Bršadin – Hajduk (T) 4:3
Mladost – Borac 4:3
Sloga – Borovo 0:2
Croatia – Vupik 1:1
Šarengrad – Hajduk (B) 2:0

21. kolo – 27. svibnja 2007.

Šarengrad – Radnički 2:1
Hajduk (B) – Croatia 2:4
Vupik – Sloga 0:2
Borovo – Mladost 1:0
Borac – Bršadin 2:2
Hajduk (T) – Lovas 3:4

22. kolo – 3. lipnja 2007.

Radnički – Hajduk (T) 3:3
Lovas – Borac 1:2
Bršadin – Borovo 4:4
Mladost – Vupik 3:0
Sloga – Hajduk (B) 3:1
Croatia – Šarengrad 2:4


HNK BOROVO - 2. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA, NS Vukovar

  SEZONA 2007./08.  


1. kolo - 2. rujna 2007. Borovo (V) – Mladost (S) 6:0

2. kolo - 8./9. rujna 2007. Hajduk (B) – Borovo (V) 0:6

3. kolo - 15./16. rujna 2007. Borovo (V) – Sindjelić (T) 1:1

4. kolo - 23. rujna 2007. Borovo (V) – Radnički (V) 3:0

5. kolo - 29./30. rujna 2007. Croatia (B) – Borovo (V) 0:3

6. kolo - 6./7. listopada 2007. Borovo (V) – Dunav Sotin (V) 13:0

7. kolo - 14. listopada 2007. Borac (B) – Borovo (V) 2:2

8. kolo - 20./21. listopada 2007. Borovo (V) – Šarengrad 3:1

9. kolo - 28. listopada 2007. Vupik (V) – Borovo (V) 1:0

10. kolo - 4. studenoga 2007. Borovo (V) – Sloga (B) 5:1

11. kolo - 11. studenoga 2007. Bršadin – Borovo (V) 2:4

12. kolo - 23. ožujka 2008. Mladost (S) – Borovo (V) 0:4

13. kolo - 29./30. ožujka 2008. Borovo (V) – Hajduk (B) 4:0

14. kolo - 6. travnja 2008. Sindjelić (T) – Borovo (V) 2:3

15. kolo - 12. travnja 2008. Radnički (V) – Borovo (V) 1:3

16. kolo - 20. travnja 2008. Borovo (V) – Croatia (B) 4:0

17. kolo - 27. travnja 2008. Dunav Sotin (V) – Borovo (V) 1:7

18. kolo - 3./4. svibnja 2008. Borovo (V) – Borac (B) 11:0

19. kolo - 11. svibnja 2008. Šarengrad – Borovo (V) 0:6

20. kolo - 18. svibnja 2008. Borovo (V) – Vupik (V) 1:1

21. kolo - 25. svibnja 2008. Sloga (B) – Borovo (V) 3:1

22. kolo - 1. lipnja 2008. Borovo (V) – Bršadin 4:2


2. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA, NS Vukovar

  SEZONA 2007./08.  


1. kolo – 2. rujna 2007.

Hajduk (B) – Sindjelić (T) 0:0
Borovo (V) – Mladost (S) 6:0
Radnički (V) – Bršadin 5:0
Croatia (B) – Sloga (B) 0:2
Dunav Sotin (V) – Vupik (V) 3:0
Borac (B) – Šarengrad 2:0

2. kolo – 8./9. rujna 2007.

Sindjelić (T) – Šarengrad 3:1
Vupik (V) – Borac (B) 4:1
Sloga (B) – Dunav Sotin (V) 3:1
Bršadin – Croatia (B) 0:1
Mladost (S) – Radnički (V) 0:3
Hajduk (B) – Borovo (V) 0:6

3. kolo – 15./16. rujna 2007.

Radnički (V) – Hajduk (B) 3:1
Borac (B) – Sloga (B) 3:1
Dunav Sotin (V) – Bršadin 1:1
Borovo (V) – Sindjelić (T) 1:1
Croatia (B) – Mladost (S) 9:3
Šarengrad – Vupik (V) 0:0

4. kolo – 23. rujna 2007.

Sloga (B) – Šarengrad 2:2
Sindjelić (T) – Vupik (V) 0:1
Bršadin – Borac (B) 2:1
Mladost (S) – Dunav Sotin (V) 2:0
Hajduk (B) – Croatia (B) 0:3
Borovo (V) – Radnički (V) 3:0

5. kolo – 29./30. rujna 2007.

Radnički (V) – Sindjelić (T) 4:1
Vupik (V) – Sloga (B) 6:1
Šarengrad – Bršadin 2:2
Borac (B) – Mladost (S) 4:1
Dunav Sotin (V) – Hajduk (B) 3:3
Croatia (B) – Borovo (V) 0:3

6. kolo – 6./7. listopada 2007.

Radnički (V) – Croatia (B) 0:0
Sindjelić (T) – Sloga (B) 0:0
Bršadin – Vupik (V) 0:1
Mladost (S) – Šarengrad 4:5
Borovo (V) – Dunav Sotin (V) 13:0
Hajduk (B) – Borac (B) 1:3

7. kolo – 14. listopada 2007.

Sloga (B) – Bršadin 3:1
Croatia (B) – Sindjelić (T) 1:1
Borac (B) – Borovo (V) 2:2
Dunav Sotin (V) – Radnički (V) 0:2
Šarengrad – Hajduk (B) 1:4
Vupik (V) – Mladost (S) 4:1

8. kolo – 20./21. listopada 2007.

Sindjelić (T) – Bršadin 2:0
Mladost (S) – Sloga (B) 3:3
Radnički (V) – Borac (B) 2:0
Hajduk (B) – Vupik (V) 4:2
Borovo (V) – Šarengrad 3:1
Croatia (B) – Dunav Sotin (V) 7:0

9. kolo – 27./28. listopada 2007.

Bršadin – Mladost (S) 5:1
Borac (B) – Croatia (B) 1:0
Vupik (V) – Borovo (V) 1:0
Sloga (B) – Hajduk (B) 3:1
Dunav Sotin (V) – Sindjelić (T) 1:0
Šarengrad – Radnički (V) 0:1

10. kolo – 4. studenoga 2007.

Borovo (V) – Sloga (B) 5:1
Dunav Sotin (V) – Borac (B) 2:2
Radnički (V) – Vupik (V) 2:0
Sindjelić (T) – Mladost (S) 6:0
Hajduk (B) – Bršadin 1:1
Croatia (B) – Šarengrad 2:3

11. kolo – 11. studenoga 2007.

Sloga (B) – Radnički (V) 1:2
Borac (B) – Sindjelić (T) 3:2
Bršadin – Borovo (V) 2:4
Šarengrad – Dunav Sotin (V) 5:1
Vupik (V) – Croatia (B) 3:0
Mladost (S) – Hajduk (B) 1:1

12. kolo – 23. ožujka 2008.

Sindjelić (T) – Hajduk (B) 4:0
Mladost (S) – Borovo (V) 0:4
Bršadin – Radnički (V) 1:3
Sloga (B) – Croatia (B) 2:2
Vupik (V) – Dunav Sotin (V) 6:0
Šarengrad – Borac (B) 0:0

13. kolo – 29./30 ožujka 2008.

Šarengrad – Sindjelić (T) 0:0
Borac (B) – Vupik (V) 1:1
Dunav Sotin (V) – Sloga (B) 0:1
Croatia (B) – Bršadin 0:0
Radnički (V) – Mladost (S) 6:0
Borovo (V) – Hajduk (B) 4:0

14. kolo – 6. travnja 2008.

Hajduk (B) – Radnički (V) 5:1
Sloga (B) – Borac (B) 1:0
Bršadin – Dunav Sotin (V) 1:0
Sindjelić (T) – Borovo (V) 2:3
Mladost (S) – Croatia (B) 5:3
Vupik (V) – Šarengrad 3:1

15. kolo – 12./13. travnja 2008.

Šarengrad – Sloga (B) 0:0
Vupik (V) – Sindjelić (T) 3:1
Borac (B) – Bršadin 2:0
Dunav Sotin (V) – Mladost (S) 1:1
Croatia (B) – Hajduk (B) 1:0
Radnički (V) – Borovo (V) 1:3

16. kolo – 20. travnja 2008.

Sindjelić (T) – Radnički (V) 3:2
Sloga (B) – Vupik (V) 0:3
Bršadin – Šarengrad 2:0
Mladost (S) – Borac (B) 4:0
Hajduk (B) – Dunav Sotin (V) 3:0
Borovo (V) – Croatia (B) 4:0

17. kolo – 27. travnja 2008.

Croatia (B) – Radnički (V) 4:2
Sloga (B) – Sindjelić (T) 3:3
Vupik (V) – Bršadin 4:0
Šarengrad – Mladost (S) 6:0
Dunav Sotin (V) – Borovo (V) 1:7
Borac (B) – Hajduk (B) 1:2

18. kolo – 3./4. svibnja 2008.

Bršadin – Sloga (B) 3:4
Sindjelić (T) – Croatia (B) 5:0
Borovo (V) – Borac (B) 11:0
Radnički (V) – Dunav Sotin (V) 8:2
Hajduk (B) – Šarengrad 0:2
Mladost (S) – Vupik (V) 0:0

19. kolo – 11. svibnja 2008.

Bršadin – Sindjelić (T) 2:1
Sloga (B) – Mladost (S) 4:0
Borac (B) – Radnički (V) 4:3
Vupik (V) – Hajduk (B) 7:0
Šarengrad – Borovo (V) 0:6
Dunav Sotin (V) – Croatia (B) 5:0

20. kolo – 18. svibnja 2008.

Mladost (S) – Bršadin 1:3
Croatia (B) – Borac (B) 3:1
Borovo (V) – Vupik (V) 1:1
Hajduk (B) – Sloga (B) 1:0
Sindjelić (T) – Dunav Sotin (V) 4:2
Radnički (V) – Šarengrad 1:2

21. kolo – 25. svibnja 2008.

Sloga (B) – Borovo (V) 3:1
Borac (B) – Dunav Sotin (V) 3:5
Vupik (V) – Radnički (V) 3:1
Mladost (S) – Sindjelić (T) 5:4
Bršadin – Hajduk (B) 0:0
Šarengrad – Croatia (B) 3:4

22. kolo – 1. lipnja 2008.

Radnički (V) – Sloga (B) 2:3
Sindjelić (T) – Borac (B) 2:1
Borovo (V) – Bršadin 4:2
Dunav Sotin (V) – Šarengrad 5:4
Croatia (B) – Vupik (V) 2:4
Hajduk (B) – Mladost (S) 4:3


HNK BOROVO - 1. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA, Županija Vukovarsko-srijemska

  SEZONA 2008./09.  


1. kolo - 17. kolovoza 2008. Borovo – Borac 2:1

2. kolo - 24. kolovoza 2008. Bedem – Borovo 0:2

3. kolo - 31. kolovoza 2008. Borovo – Mladost (P) 2:1

4. kolo - 7. rujna 2008. HAŠK Sokol – Borovo 4:0

5. kolo - 14. rujna 2008. Borovo – Slavonac (K) 4:2

6. kolo - 17. rujna 2008. Zrinski (T) – Borovo 11:1

7. kolo - 21. rujna 2008. Borovo – Tomislav 5:0

8. kolo - 28. rujna 2008. Hajduk – Borovo 3:1

9. kolo - 5. listopada 2008. Borovo – Zrinski (B) 3:3

10. kolo - 12. listopada 2008. Vuteks-Sloga – Borovo 3:1

11. kolo - 19. listopada 2008. Borovo – Slavonac (G) 1:1

12. kolo - 26. listopada 2008. Borovo – Mladost (A) 3:3

13. kolo - 2. studenoga 2008. Nosteria – Borovo 8:2

14. kolo - 9. studenoga 2008. Borovo – Frankopan 3:3

15. kolo - 16. studenoga 2008. Jadran – Borovo 1:1

16. kolo - 15. ožujka 2009. Borac – Borovo 3:0

17. kolo - 22. ožujka 2009. Borovo – Bedem 0:3

18. kolo - 29. ožujka 2009. Mladost (P) – Borovo 4:0

19. kolo - 05. travnja 2009. Borovo – HAŠK Sokol 3:2

20. kolo - 12. travnja 2009. Slavonac (K) – Borovo 1:4

21. kolo - 15. travnja 2009. Borovo – Zrinski (T) 1:2

22. kolo - 19. travnja 2009. Tomislav – Borovo 3:0

23. kolo - 26. travnja 2009. Borovo – Hajduk 1:0

24. kolo - 3. svibnja 2009. Zrinski (B) – Borovo 3:1

25. kolo - 6. svibnja 2009. Borovo – Vuteks-Sloga 4:2

26. kolo - 10. svibnja 2009. Slavonac (G) – Borovo 4:0

27. kolo - 17. svibnja 2009. Mladost (A) – Borovo 0:0

28. kolo - 24. svibnja 2009. Borovo – Nosteria 4:3

29. kolo 31. svibnja 2009. Frankopan – Borovo 3:5

30. kolo - 7. lipnja 2009. Borovo – Jadran 2:1


1. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA, Županija Vukovarsko-srijemska

  SEZONA 2008./09.  


1. kolo – 16./17. kolovoza 2008.

Vuteks-Sloga – Bedem 6:1
Borovo – Borac 2:1
Zrinski (T) – Slavonac (G) 1:1
Tomislav – Slavonac (K) 2:0
Hajduk – HAŠK Sokol 1:1
Zrinski (B) – Mladost (P) 1:2
Mladost (A) – Jadran 5:0
Nosteria – Frankopan 8:1

2. kolo – 24. kolovoza 2008.

Bedem – Borovo 0:2
Mladost (P) – Vuteks-Sloga 3:2
Slavonac (G) – Frankopan 3:1
Jadran – Nosteria 3:1
Borac – Mladost (A) 1:2
HAŠK Sokol – Zrinski (B) 3:1
Slavonac (K) – Hajduk 1:1
Zrinski (T) – Tomislav 5:1

3. kolo – 30./31. kolovoza 2008.

Vuteks-Sloga – HAŠK Sokol 1:0
Borovo – Mladost (P) 2:1
Tomislav – Slavonac (G) 2:3
Hajduk – Zrinski (T) 1:1
Zrinski (B) – Slavonac (K) 1:0
Mladost (A) – Bedem 2:0
Nosteria – Borac 3:0
Frankopan – Jadran 2:1

4. kolo – 7. rujna 2008.

HAŠK Sokol – Borovo 4:0
Slavonac (K) – Vuteks-Sloga 1:1
Slavonac (G) – Jadran 3:4
Borac – Frankopan 1:0
Bedem – Nosteria 2:4
Mladost (P) – Mladost (A) 0:2
Zrinski (T) – Zrinski (B) 4:2
Tomislav – Hajduk 2:2

5. kolo – 13./14. rujna 2008.

Vuteks-Sloga – Zrinski (T) 0:0
Borovo – Slavonac (K) 4:2
Hajduk – Slavonac (G) 1:1
Zrinski (B) – Tomislav 0:0
Mladost (A) – HAŠK Sokol 1:1
Nosteria – Mladost (P) 0:0
Frankopan – Bedem 3:2
Jadran – Borac 3:1

6. kolo – 17. rujna 2008.

Zrinski (T) – Borovo 11:1
Tomislav – Vuteks-Sloga 0:2
Slavonac (G) – Borac 1:0
Bedem – Jadran 2:1
Mladost (P) – Frankopan 1:0
HAŠK Sokol – Nosteria 1:1
Slavonac (K) – Mladost (A) 0:1
Hajduk – Zrinski (B) 3:1

7. kolo – 20./21. rujna 2008.

Vuteks-Sloga – Hajduk 2:1
Borovo – Tomislav 5:0
Mladost (A) – Zrinski (T) 0:1
Nosteria – Slavonac (K) 4:0
Borac – Bedem 0:1
Zrinski (B) – Slavonac (G) 2:1
Jadran – Mladost (P) 2:2
Frankopan – HAŠK Sokol 1:0

8. kolo – 28. rujna 2008.

Slavonac (K) – Frankopan 0:2
Hajduk – Borovo 3:1
Zrinski (B) – Vuteks-Sloga 3:2
HAŠK Sokol – Jadran 2:1
Zrinski (T) – Nosteria 2:0
Mladost (P) – Borac 2:1
Slavonac (G) – Bedem 2:1
Tomislav – Mladost (A) 1:2

9. kolo – 4./5. listopada 2008.

Vuteks-Sloga – Slavonac (G)4:0
Borovo – Zrinski (B) 3:3
Mladost (A) – Hajduk 2:1
Nosteria – Tomislav 6:1
Bedem – Mladost (P) 1:0
Borac – HAŠK Sokol 4:1
Jadran – Slavonac (K) 5:1
Frankopan – Zrinski (T) 0:5

10. kolo – 12. listopada 2008.

Zrinski (T) – Jadran 3:0
Vuteks-Sloga – Borovo 3:1
Slavonac (K) – Borac 3:2
Tomislav – Frankopan 2:1
HAŠK Sokol – Bedem 0:0
Slavonac (G) – Mladost (P) 1:1
Zrinski (B) – Mladost (A) 1:1
Hajduk – Nosteria 2:0

11. kolo – 19. listopada 2008.

Frankopan – Hajduk 1:1
Borovo – Slavonac (G) 1:1
Mladost (A) – Vuteks-Sloga 1:2
Nosteria – Zrinski (B) 6:0
Jadran – Tomislav 2:0
Mladost (P) – HAŠK Sokol 4:0
Bedem – Slavonac (K) 3:2
Borac – Zrinski (T) 0:1

12. kolo – 25./26. listopada 2008.

Vuteks-Sloga – Nosteria 1:0
Borovo – Mladost (A) 3:3
Zrinski (T) – Bedem 2:0
Tomislav – Borac 4:0
Slavonac (K) – Mladost (P) 0:3
Slavonac (G) – HAŠK Sokol 4:1
Zrinski (B) – Frankopan 1:1
Hajduk – Jadran 4:2

13. kolo – 2. studenoga 2008.

Jadran – Zrinski (B)4:0
Nosteria – Borovo 8:2
Frankopan – Vuteks-Sloga 1:1
Borac – Hajduk 2:1
HAŠK Sokol – Slavonac (K) 6:2
Mladost (A) – Slavonac (G) 0:0
Mladost (P) – Zrinski (T) 1:0
Bedem – Tomislav 5:0

14. kolo – 8./9. studenoga 2008.

Vuteks-Sloga – Jadran 1:2
Borovo – Frankopan 3:3
Tomislav – Mladost (P) 3:2
Hajduk – Bedem 1:1
Zrinski (T) – HAŠK Sokol 5:0
Mladost (A) – Nosteria 3:0
Slavonac (G) – Slavonac (K) 7:1
Zrinski (B) – Borac 1:0

15. kolo – 16. studenoga 2008.

Borac – Vuteks-Sloga 0:4
Jadran – Borovo 1:1
Bedem – Zrinski (B) 3:1
Frankopan – Mladost (A) 2:4
Slavonac (K) – Zrinski (T) 0:7
Nosteria – Slavonac (G) 0:0
HAŠK Sokol – Tomislav 4:1
Mladost (P) – Hajduk 3:1

16. kolo – 14./15. ožujka 2009.

Bedem – Vuteks-Sloga 1:1
Borac – Borovo 3:0
Slavonac (G) – Zrinski (T) 1:2
Slavonac (K) – Tomislav 0:3
HAŠK Sokol – Hajduk 2:0
Mladost (P) – Zrinski (B) 3:0
Jadran – Mladost (A) 0:1
Frankopan – Nosteria 0:0

17. kolo – 22. ožujka 2009.

Borovo – Bedem 0:3
Vuteks-Sloga – Mladost (P) 1:0
Frankopan – Slavonac (G) 3:0
Nosteria – Jadran 1:0
Mladost (A) – Borac 3:2
Zrinski (B) – HAŠK Sokol 3:0
Hajduk – Slavonac (K) 2:0
Tomislav – Zrinski (T) 0:0

18. kolo – 29. ožujka 2009.

HAŠK Sokol – Vuteks-Sloga 3:0
Mladost (P) – Borovo 4:0
Slavonac (G) – Tomislav 1:0
Zrinski (T) – Hajduk 3:1
Slavonac (K) – Zrinski (B) 3:2
Bedem – Mladost (A) 2:2
Borac – Nosteria 2:0
Jadran – Frankopan 0:0

19. kolo – 5. travnja 2009.

Borovo – HAŠK Sokol 3:2
Vuteks-Sloga – Slavonac (K) 2:0
Jadran – Slavonac (G) 4:0
Frankopan – Borac 1:5
Nosteria – Bedem 2:0
Mladost (A) – Mladost (P) 6:1
Zrinski (B) – Zrinski (T) 6:1
Hajduk – Tomislav 1:0

20. kolo – 12. travnja 2009.

Zrinski (T) – Vuteks-Sloga 3:2
Slavonac (K) – Borovo 1:4
Slavonac (G) – Hajduk 5:1
Tomislav – Zrinski (B) 2:0
HAŠK Sokol – Mladost (A) 0:2
Mladost (P) – Nosteria 0:1
Bedem – Frankopan 2:0
Borac – Jadran 2:0

21. kolo – 15. travnja 2009.

Borovo – Zrinski (T) 1:2
Vuteks-Sloga – Tomislav 1:2
Borac – Slavonac (G) 4:1
Jadran – Bedem 4:1
Frankopan – Mladost (P) 2:1
Nosteria – HAŠK Sokol 0:0
Mladost (A) – Slavonac (K) 1:0
Zrinski (B) – Hajduk 0:1

22. kolo – 19. travnja 2009.

Hajduk – Vuteks-Sloga 2:1
Tomislav – Borovo 3:0
Zrinski (T) – Mladost (A) 2:0
Slavonac (K) – Nosteria 1:2
Bedem – Borac 3:4
Slavonac (G) – Zrinski (B) 2:0
Mladost (P) – Jadran 4:1
HAŠK Sokol – Frankopan 2:0

23. kolo – 26. travnja 2009.

Frankopan – Slavonac (K) 3:1
Borovo – Hajduk 1:0
Vuteks-Sloga – Zrinski (B) 3:0
Jadran – HAŠK Sokol 1:2
Nosteria – Zrinski (T) 1:1
Borac – Mladost (P) 2:1
Bedem – Slavonac (G) 2:0
Mladost (A) – Tomislav 3:3

24. kolo – 3. svibnja 2009.

Slavonac (G) – Vuteks-Sloga 3:1
Zrinski (B) – Borovo 3:1
Hajduk – Mladost (A) 1:0
Tomislav – Nosteria 3:1
Mladost (P) – Bedem 4:1
HAŠK Sokol – Borac 5:0
Slavonac (K) – Jadran 1:3
Zrinski (T) – Frankopan 4:1

25. kolo – 6. svibnja 2009.

Jadran – Zrinski (T) 3:2
Borovo – Vuteks-Sloga 4:2
Borac – Slavonac (K) 4:1
Frankopan – Tomislav 2:1
Bedem – HAŠK Sokol 3:1
Mladost (P) – Slavonac (G) 2:2
Mladost (A) – Zrinski (B) 4:3
Nosteria – Hajduk 1:0

26. kolo – 10. svibnja 2009.

Hajduk – Frankopan 3:1
Slavonac (G) – Borovo 4:0
Vuteks-Sloga – Mladost (A) 2:2
Zrinski (B) – Nosteria 3:0
Tomislav – Jadran 3:1
HAŠK Sokol – Mladost (P) 2:1
Slavonac (K) – Bedem 3:1
Zrinski (T) – Borac 3:4

27. kolo – 17. svibnja 2009.

Nosteria – Vuteks-Sloga 3:1
Mladost (A) – Borovo 0:0
Bedem – Zrinski (T) 3:3
Borac – Tomislav 0:2
Mladost (P) – Slavonac (K) 6:0
HAŠK Sokol – Slavonac (G) 3:2
Frankopan – Zrinski (B) 3:0
Jadran – Hajduk 5:3

28. kolo – 24. svibnja 2009.

Zrinski (B) – Jadran 0:3
Borovo – Nosteria 4:3
Vuteks-Sloga – Frankopan 5:1
Hajduk – Borac 3:2
Slavonac (K) – HAŠK Sokol 4:3
Slavonac (G) – Mladost (A) 2:1
Zrinski (T) – Mladost (P) 2:1
Tomislav – Bedem 2:4

29. kolo – 31. svibnja 2009.

Jadran – Vuteks-Sloga 4:1
Frankopan – Borovo 3:5
Mladost (P) – Tomislav 4:1
Bedem – Hajduk 2:1
HAŠK Sokol – Zrinski (T) 8:4
Nosteria – Mladost (A) 1:0
Slavonac (K) – Slavonac (G) 1:3
Borac – Zrinski (B) 4:0

30. kolo – 7. lipnja 2009.

Vuteks-Sloga – Borac 6:7
Borovo – Jadran 2:1
Zrinski (B) – Bedem 6:2
Mladost (A) – Frankopan 4:1
Zrinski (T) – Slavonac (K) 9:0
Slavonac (G) – Nosteria 3:1
Tomislav – HAŠK Sokol 4:2
Hajduk – Mladost (P) 3:2


HNK BOROVO - 1. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA, Županija Vukovarsko-srijemska

  SEZONA 2009./10.  


1. kolo - 16. kolovoza 2009. Mladost (A) – Borovo 4:3

2. kolo - 23. kolovoza 2009. Borovo – Mladost (P) 2:1

3. kolo - 26. kolovoza 2009. Slavonac – Borovo 2:2

4. kolo - 30. kolovoza 2009. Borovo – Hajduk 1:2

5. kolo - 6. rujna 2009. Vrbanja – Borovo 1:0

6. kolo - 9. rujna 2009. Vuteks-Sloga – Borovo 3:2

7. kolo - 13. rujna 2009. Borovo – Zrinski 3:2

8. kolo - 20. rujna 2009. Šokadija – Borovo 4:1

9. kolo - 27. rujna 2009. Borovo – Tomislav 0:1

10.kolo - 4. listopada 2009. Borac – Borovo 3:1

11.kolo - 11. listopada 2009. Borovo – Bedem 2:1

12.kolo - 18. listopada 2009. Vupik – Borovo 0:0

13.kolo - 25. listopada 2009. Borovo – HAŠK Sokol 1:0

14.kolo - 1. studenoga 2009. Jadran – Borovo 6:2

15.kolo - 8. studenoga 2009. Borovo – Nosteria 0:3

16.kolo - 15. studenoga 2009. Frankopan – Borovo 2:1

17.kolo - 22. studenoga 2009. Borovo – Lipovac 3:1

* Borovo istupio iz natjecanja prije proljetnog dijela prvenstva.


1. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA, Županija Vukovarsko-srijemska

  SEZONA 2009./10.  


1. kolo - 16. kolovoza 2009.

Mladost (A) – Borovo 4:3
Vupik – Vuteks-Sloga 2:4
HAŠK Sokol – Bedem 2:1
Jadran – Borac 2:1
Nosteria – Tomislav 1:2
Frankopan – Šokadija 0:1
Lipovac – Zrinski 2:3
Mladost – Vrbanja 4:0
Slavonac – Hajduk 4:2

2. kolo - 23 kolovoza 2009.

Borovo – Mladost (P) 2:1
Bedem – Jadran 2:2
Vupik – HAŠK Sokol 1:0
Borac – Nosteria 4:1
Tomislav – Frankopan 3:1
Šokadija – Lipovac 0:2
Zrinski – Mladost (A) 1:1
Vrbanja – Slavonac 2:1
Vuteks-Sloga – Hajduk 0:0

3. kolo - 26. kolovoza 2009.

Slavonac – Borovo 2:2
HAŠK Sokol – Vuteks-Sloga 1:0
Jadran – Vupik 5:1
Nosteria – Bedem 5:0
Frankopan – Borac 3:3
Lipovac – Tomislav 1:1
Mladost (A) – Šokadija 6:1
Mladost (P) – Zrinski 3:2
Hajduk – Vrbanja 2:1

4. kolo - 30. kolovoza 2009.

Borovo – Hajduk 1:2
Vuteks-Sloga – Vrbanja 2:0
Zrinski – Slavonac 3:0
Šokadija – Mladost (P) 0:4
Tomislav – Mladost (A) 0:2
Borac – Lipovac 5:1
Bedem – Frankopan 1:0
Vupik – Nosteria 0:4
HAŠK Sokol – Jadran 2:0

5. kolo - 6. rujna 2009.

Vrbanja – Borovo 1:0
Jadran – Vuteks-Sloga 2:3
Nosteria – HAŠK Sokol 6:1
Frankopan – Vupik 2:4
Lipovac – Bedem 1:1
Mladost (A) – Borac 2:1
Mladost (P) – Tomislav 0:1
Slavonac – Šokadija 4:0
Hajduk – Zrinski 0:0

6. kolo - 9. rujna 2009.

Vuteks-Sloga – Borovo 3:2
Zrinski – Vrbanja 4:0
Šokadija – Hajduk 0:0
Tomislav – Slavonac 3:2
Borac – Mladost (P) 2:2
Bedem – Mladost (A) 1:3
Vupik – Lipovac 3:2
HAŠK Sokol – Frankopan 4:0
Jadran – Nosteria 1:3

7. kolo - 13. rujna 2009.

Borovo – Zrinski 3:2
Nosteria – Vuteks-Sloga 1:2
Frankopan – Jadran 4:4
Lipovac – HAŠK Sokol 1:0
Mladost (A) – Vupik 5:1
Mladost (P) – Bedem 5:3
Slavonac – Borac 3:2
Hajduk – Tomislav 2:0
Vrbanja – Šokadija 5:0

8. kolo - 20. rujna 2009.

Šokadija – Borovo 4:1
Vuteks-Sloga – Zrinski 4:0
Tomislav – Vrbanja 2:0
Borac – Hajduk 3:2
Bedem – Slavonac 1:1
Vupik – Mladost (P) 0:1
HAŠK Sokol – Mladost (A) 0:0
Jadran – Lipovac 1:0
Nosteria – Frankopan 6:0

9. kolo - 27. rujna 2009.

Borovo – Tomislav 0:1
Frankopan – Vuteks-Sloga 0:5
Lipovac – Nosteria 0:3
Mladost (A) – Jadran 4:0
Mladost (P) – HAŠK Sokol 2:1
Slavonac – Vupik 3:0
Hajduk – Bedem 1:2
Vrbanja – Borac 3:1
Zrinski – Šokadija 1:3

10. kolo - 4. listopada 2009.

Borac – Borovo 3:1
Vuteks-Sloga – Šokadija 3:1
Tomislav – Zrinski 2:2
Bedem – Vrbanja 2:0
Vupik – Hajduk 1:0
HAŠK Sokol – Slavonac 3:0
Jadran – Mladost (P) 2:0
Nosteria – Mladost (A) 3:1
Frankopan – Lipovac 1:5

11. kolo - 11. listopada 2009.

Borovo – Bedem 2:1
Lipovac – Vuteks-Sloga 1:0
Mladost (A) – Frankopan 7:0
Mladost (P) – Nosteria 1:2
Slavonac – Jadran 0:0
Hajduk – HAŠK Sokol 3:0
Vrbanja – Vupik 2:0
Zrinski – Borac 6:0
Šokadija – Tomislav 1:2

12. kolo - 18. listopada 2009.

Vupik – Borovo 0:0
Vuteks-Sloga – Tomislav 0:0
Borac – Šokadija 4:3
Bedem – Zrinski 2:2
HAŠK Sokol – Vrbanja 2:0
Jadran – Hajduk 3:1
Nosteria – Slavonac 5:1
Frankopan – Mladost (P) 0:1
Lipovac – Mladost (A) 1:2

13. kolo - 25. listopada 2009.

Borovo – HAŠK Sokol 1:0
Mladost (A) – Vuteks-Sloga 4:0
Mladost (P) – Lipovac 1:0
Slavonac – Frankopan 6:0
Hajduk – Nosteria 1:0
Vrbanja – Jadran 1:0
Zrinski – Vupik 3:1
Šokadija – Bedem 1:2
Tomislav – Borac 2:1

14. kolo - 1. studenoga 2009.

Jadran – Borovo 6:2
Vuteks-Sloga – Borac 2:2
Bedem – Tomislav 1:2
Vupik – Šokadija 2:1
HAŠK Sokol – Zrinski 2:1
Nosteria – Vrbanja 5:0
Frankopan – Hajduk 0:0
Lipovac – Slavonac 5:3
Mladost (A) – Mladost (P) 2:1

15. kolo - 8. studenoga 2009.

Borovo – Nosteria 0:3
Mladost (P) – Vuteks-Sloga 3:1
Slavonac – Mladost (A) 0:0
Hajduk – Lipovac 4:2
Vrbanja – Frankopan 1:0
Zrinski – Jadran 3:2
Šokadija – HAŠK Sokol 2:0
Tomislav – Vupik 3:0
Borac – Bedem 3:5

16. kolo - 15. studenoga 2009.

Frankopan – Borovo 2:1
Vuteks-Sloga – Bedem 5:1
Vupik – Borac 5:0
HAŠK Sokol – Tomislav 3:1
Jadran – Šokadija 1:1
Nosteria – Zrinski 4:0
Lipovac – Vrbanja 5:0
Mladost (A) – Hajduk 1:1
Mladost (P) – Slavonac 1:1

17. kolo - 22. studenoga 2009.

Borovo – Lipovac 3:1
Slavonac – Vuteks-Sloga 3:1
Hajduk – Mladost (P) 1:0
Vrbanja – Mladost (A) 2:4
Zrinski – Frankopan 7:0
Šokadija – Nosteria 2:2
Tomislav – Jadran 2:1
Borac – HAŠK Sokol 1:0
Bedem – Vupik 0:5

18. kolo - 28. veljače 2010.

Borovo – Mladost (A)
Vuteks-Sloga – Vupik 0:2
Bedem – HAŠK Sokol 2:0
Borac – Jadran 1:0
Tomislav – Nosteria 0:3
Šokadija – Frankopan 0:1
Zrinski – Lipovac 1:1
Vrbanja – Mladost (P) 2:0
Hajduk – Slavonac 1:2

19. kolo - 07. ožujka 2010.

Mladost (P) – Borovo
Jadran – Bedem 1:0
HAŠK Sokol – Vupik 1:0
Nosteria – Borac 7:0
Frankopan – Tomislav 0:0
Lipovac – Šokadija 1:0
Mladost (A) – Zrinski 4:1
Slavonac – Vrbanja 1:0
Hajduk – Vuteks-Sloga 3:2

20. kolo - 14. ožujka 2010.

Borovo – Slavonac
Vuteks-Sloga – HAŠK Sokol 1:0
Vupik – Jadran 1:1
Bedem – Nosteria 0:6
Borac – Frankopan 2:2
Tomislav – Lipovac 1:0
Šokadija – Mladost (A) 0:2
Zrinski – Mladost (P) 0:3
Vrbanja – Hajduk 0:0

21. kolo - 21. ožujka 2010.

Hajduk – Borovo
Vrbanja – Vuteks-Sloga 3:0
Slavonac – Zrinski 2:1
Mladost (P) – Šokadija 6:1
Mladost (A) – Tomislav 3:1
Lipovac – Borac 7:0
Frankopan – Bedem 1:1
Nosteria – Vupik 3:2
Jadran – HAŠK Sokol 2:0

22. kolo - 28. ožujka 2010.

Borovo – Vrbanja
Vuteks-Sloga – Jadran 0:0
HAŠK Sokol – Nosteria 4:1
Vupik – Frankopan 4:0
Bedem – Lipovac 1:3
Borac – Mladost (A) 0:1
Tomislav – Mladost (P) 0:0
Šokadija – Slavonac 1:3
Zrinski – Hajduk 3:2

23. kolo - 4. travnja 2010.

Borovo – Vuteks-Sloga
Vrbanja – Zrinski 4:2
Hajduk – Šokadija 1:0
Slavonac – Tomislav 2:1
Mladost (P) – Borac 3:0
Mladost (A) – Bedem 2:1
Lipovac – Vupik 0:2
Frankopan – HAŠK Sokol 1:0
Nosteria – Jadran 1:0

24. kolo - 11. travnja 2010.

Zrinski – Borovo
Vuteks-Sloga – Nosteria 0:1
Jadran – Frankopan 1:1
HAŠK Sokol – Lipovac 4:0
Vupik – Mladost (A) 1:1
Bedem – Mladost (P) 1:1
Borac – Slavonac 1:3
Tomislav – Hajduk 3:0
Šokadija – Vrbanja 1:3

25. kolo - 18. travnja 2010.

Borovo – Šokadija
Zrinski – Vuteks-Sloga 2:0
Vrbanja – Tomislav 1:1
Hajduk – Borac 7:2
Slavonac – Bedem 2:1
Mladost (P) – Vupik 2:3
Mladost (A) – HAŠK Sokol 5:0
Lipovac – Jadran 2:1
Frankopan – Nosteria 0:2

26. kolo - 21. travnja 2010.

Tomislav – Borovo
Vuteks-Sloga – Frankopan 2:2
Nosteria – Lipovac 0:2
Jadran – Mladost (A) 1:2
HAŠK Sokol – Mladost (P) 3:0
Vupik – Slavonac 2:1
Bedem – Hajduk 5:0
Borac – Vrbanja 7:3
Šokadija – Zrinski 1:2

27. kolo - 25. travnja 2010.

Borovo – Borac
Šokadija – Vuteks-Sloga 2:2
Zrinski – Tomislav 0:1
Vrbanja – Bedem 3:1
Hajduk – Vupik 1:4
Slavonac – HAŠK Sokol 3:1
Mladost (P) – Jadran 3:0
Mladost (A) – Nosteria 1:2
Lipovac – Frankopan 1:1

28. kolo - 2. svibnja 2010.

Bedem – Borovo
Vuteks-Sloga – Lipovac 4:0
Frankopan – Mladost (A) 0:0
Nosteria – Mladost (P) 0:1
Jadran – Slavonac 4:1
HAŠK Sokol – Hajduk 4:1
Vupik – Vrbanja 3:1
Borac – Zrinski 4:3
Tomislav – Šokadija 4:2

29. kolo - 5. svibnja 2010.

Borovo – Vupik
Tomislav – Vuteks-Sloga 1:0
Šokadija – Borac 4:3
Zrinski – Bedem 1:1
Vrbanja – HAŠK Sokol 6:1
Hajduk – Jadran 1:2
Slavonac – Nosteria 3:2
Mladost (P) – Frankopan 0:3
Mladost (A) – Lipovac 2:2

30. kolo - 9. svibnja 2010.

HAŠK Sokol – Borovo
Vuteks-Sloga – Mladost (A) 0:1
Lipovac – Mladost (P) 0:2
Frankopan – Slavonac 3:1
Nosteria – Hajduk 9:0
Jadran – Vrbanja 4:1
Vupik – Zrinski 4:0
Bedem – Šokadija 3:0
Borac – Tomislav 1:1

31. kolo - 16. svibnja 2010.

Borovo – Jadran
Borac – Vuteks-Sloga 3:7
Tomislav – Bedem 0:2
Šokadija – Vupik 1:5
Zrinski – HAŠK Sokol 4:1
Vrbanja – Nosteria 0:2
Hajduk – Frankopan 2;1
Slavonac – Lipovac 1:2
Mladost (P) – Mladost (A) 0:3

32. kolo - 23. svibnja 2010.

Nosteria – Borovo
Vuteks-Sloga – Mladost (P) 1:4
Mladost (A) – Slavonac 5:0
Lipovac – Hajduk 4:0
Frankopan – Vrbanja 1:0
Jadran – Zrinski 1:0
HAŠK Sokol – Šokadija 7:1
Vupik – Tomislav 1:1
Bedem – Borac 5:1

33. kolo - 30. svibnja 2010.

Borovo – Frankopan
Bedem – Vuteks-Sloga 5:1
Borac – Vupik 4:2
Tomislav – HAŠK Sokol 2:2
Šokadija – Jadran 4:4
Zrinski – Nosteria 1:1
Vrbanja – Lipovac 2:2
Hajduk – Mladost (A) 0:1
Slavonac – Mladost (P) 0:1

34. kolo - 6. lipnja 2010.

Lipovac – Borovo
Vuteks-Sloga – Slavonac 4:2
Mladost (P) – Hajduk 4:1
Mladost (A) – Vrbanja 3:0
Frankopan – Zrinski 2:0
Nosteria – Šokadija 5:0
Jadran – Tomislav 2:0
HAŠK Sokol – Borac 2:1
Vupik – Bedem 1:3


* Borovo istupio iz natjecanja prije proljetnog dijela prvenstva.


HNK BOROVO - 3. ŽNL Vukovarsko-srijemska, NS Vukovar

  SEZONA 2010./11.  


1. kolo - 05. rujna 2010. Borovo (V) – Lipovača (V) 0:1

2. kolo - 12. rujna 2010. Mladost (S) – Borovo (V) 4:0

3. kolo - 19. rujna 2010. Borovo (V) – Tompojevci 2:5

4. kolo - 26. rujna 2010. Borovo (V) – Opatovac 2:0

5. kolo - 3. listopada 2010. Hajduk (V) – Borovo (V) 0:0

6. kolo - 10. listopada 2010. Sloga (P) – Borovo (V) 3:1

7. kolo - 17. listopada 2010. Petrovci – Borovo (V) 5:0

8. kolo - 24. listopada 2010. Lipovača (V) – Borovo (V) 4:0

9. kolo - 31. listopada 2010. Borovo (V) – Mladost (S) 1:4

10.kolo - 4. listopada 2010. Tompojevci – Borovo (V) 2:2

11.kolo - 27. ožujka 2011. Opatovac – Borovo (V) 2:1

12.kolo - 3. travnja 2011. Borovo (V) – Hajduk (V) 2:0

13. kolo - 10. travnja 2011. Borovo (V) – Sloga (P) 0:1

14. kolo - 17. travnja 2011. Borovo – Petrovci 0:3

15.kolo - 24. travnja 2011. Lipovača (V) – Borovo (V) 4:2

16.kolo - 1. svibnja 2011. Borovo (V) – Sloga (P) 0:3

17. kolo - 8. svibnja 2011. Petrovci – Borovo (V) 10:0

18. kolo - 15. svibnja 2011. Borovo (V) – Tompojevci 1:2

19. kolo - 22. svibnja 2011. Opatovac – Borovo (V) 8:0

20. kolo - 29. svibnja 2011. Borovo (V) – Hajduk (V) 0:3

21. kolo - 5. lipnja 2011. Borovo (V) – Mladost (S) 0:9


3. ŽNL Vukovarsko-srijemska, NS Vukovar

  SEZONA 2010./11.  


1. kolo - 5. rujna 2010.

Borovo (V) – Lipovača (V) 0:1
Hajduk (V) – Sloga (P) 0:5
Mladost (S) – Tompojevci 4:0
Opatovac – Petrovci 2:3

2. kolo - 12. rujna 2010.

Mladost (S) – Borovo (V) 4:0
Tompojevci – Sloga (P) 3:0
Petrovci – Hajduk (V) 2:0
Lipovača (V) – Opatovac 4:0

3. kolo - 19. rujna 2010.

Borovo (V) – Tompojevci 2:5
Opatovac – Mladost (S) 1:6
Hajduk (V) – Lipovača (V) 0:3
Sloga (P) – Petrovci 1:1

4. kolo - 26. rujna 2010.

Borovo (V) – Opatovac 2:0
Mladost (S) – Hajduk (V) 2:1
Tompojevci – Petrovci 3:2
Lipovača (V) – Sloga (P) 4:3

5. kolo - 3. listopada 2010.

Hajduk (V) – Borovo (V) 0:0
Petrovci – Lipovača (V) 1:2
Opatovac – Tompojevci 2:4
Sloga (P) – Mladost (S) 2:1

6. kolo - 10. listopada 2010.

Opatovac – Hajduk (V) 2:0
Tompojevci – Lipovača (V) 4:3
Mladost (S) – Petrovci 2:2
Sloga (P) – Borovo (V) 3:1

7. kolo - 17. listopada 2010.

Petrovci – Borovo (V) 5:0
Sloga (P) – Opatovac 2:0
Lipovača (V) – Mladost (S) 1:1
Hajduk (V) – Tompojevci 1:2

8. kolo - 24. listopada 2010.

Lipovača (V) – Borovo (V) 4:0
Petrovci – Opatovac 3:0
Sloga (P) – Hajduk (V) 5:0
Tompojevci – Mladost (S) 1:4

9. kolo - 31. listopada 2010.

Borovo (V) – Mladost (S)1:4
Opatovac – Lipovača (V) 2:5
Sloga (P) – Tompojevci 5:3
Hajduk (V) – Petrovci 2:1

10. kolo - 7. studenoga 2010.

Tompojevci – Borovo (V) 2:2
Mladost (S) – Opatovac 10:1
Petrovci – Sloga (P) 0:3
Lipovača (V) – Hajduk (V) 5:0

11. kolo - 27. ožujka 2011.

Opatovac – Borovo (V) 2:1
Hajduk (V) – Mladost (S) 0:4
Petrovci – Tompojevci 6:2
Sloga (P) – Lipovača (V) 0:1

12. kolo - 3. travnja 2011.

Borovo (V) – Hajduk (V) 2:0
Lipovača (V) – Petrovci
Tompojevci – Opatovac 0:2
Mladost (S) – Sloga (P) 0:0

13. kolo - 10. travnja 2011.

Borovo (V) – Sloga (P) 0:1
Lipovača – Tompojevci 8:1
Petrovci – Mladost (S) 1:2
Hajduk (V) – Opatovac 0:0

14. kolo - 17. travnja 2011.

Borovo (V) – Petrovci 0:3
Mladost (S) – Lipovača (V) 4:2
Tompojevci – Hajduk (V) 0:3
Opatovac – Sloga (P) 0:5

15. kolo - 24. travnja 2011.

Lipovača (V) – Borovo (V) 4:2
Mladost (S) – Hajduk (V) 2:0
Sloga (P) – Opatovac 3:0
Petrovci – Tompojevci 2:1

16. kolo - 1. svibnja 2011.

Borovo (V) – Sloga (P) 0:3
Opatovac – Petrovci 0:4
Mladost (S) – Lipovaθa (V) 7:2
Hajduk (V) – Tompojevci 3:0

17. kolo - 8. svibnja 2011.

Petrovci – Borovo (V) 10:0
Sloga (P) – Mladost (S) 1:1
Hajduk (V) – Lipovača (V) 1:1
Tompojevci – Opatovac 4:0

18. kolo - 15. svibnja 2011.

Borovo (V) – Tompojevci 1:2
Lipovača (V) – Sloga (P) 1:7
Opatovac – Hajduk (V) 3:1
Mladost (S) – Petrovci 0:2

19. kolo - 22. svibnja 2011.

Opatovac – Borovo (V) 8:0
Tompojevci – Mladost (S) 1:4
Hajduk (V) – Sloga (P) 1:5
Petrovci – Lipovača (V) 3:1

 20. kolo - 29. svibnja 2011.

Borovo (V) – Hajduk (V) 0:3
Lipovača (V) – Tompojevci 5:1
Mladost (S) – Opatovac 4:0
Sloga (P) – Petrovci 1:4

21. kolo - 5. lipnja 2011.

Borovo (V) – Mladost (S) 0:9
Hajduk (V) – Petrovci 3:3
Tompojevci – Sloga (P) 1:5
Opatovac – Lipovača (V) 0:5


HNK BOROVO - 3. ŽNL Vukovarsko-srijemska, NS Vukovar

  SEZONA 2011./12.  


1. kolo - 4. rujna 2011. Mohovo – Borovo (V) 4:2

2. kolo - 11. rujna 2011. Borovo (V) – Mitnica (V) 3:0

3. kolo - 18. rujna 2011. Tompojevci – Borovo (V) 2:4

4. kolo - 25. rujna 2011. Borovo (V) – Petrovci 2:1

5. kolo - 2. listopada 2011. Lipovača (V) – Borovo (V) 2:2

6. kolo - 9. listopada 2011. Opatovac – Borovo (V) 4:1

7. kolo - 16. listopada 2011. Borovo (V) – Hajduk (V) 1:2

8. kolo - 23. listopada 2011. Borovo (V) – Mohovo 2:2

9. kolo - 30. listopada 2011. Mitnica (V) – Borovo (V) 1:2

10.kolo - 6. studenoga 2011. Borovo (V) – Tompojevci 0:2

11.kolo - 25. ožujka 2012. Borovo (V) – Petrovci 1:0

12.kolo - 1. travnja 2012. Borovo (V) – Lipovača (V) 2:0

13. kolo - 8. travnja 2012. Borovo (V) – Opatovac 5:1

14. kolo - 15. travnja 2012. Hajduk (V) – Borovo (V) 4:1

15.kolo - 22. travnja 2012. Borovo (V) – Opatovac 4:1

16.kolo - 29. travnja 2012. Mitnica (V) – Borovo (V) 2:1

17. kolo - 6. svibnja 2012. Borovo (V) – Hajduk (V) 7:1

18. kolo - 13. svibnja 2012. Mohovo – Borovo (V) 0:4

19. kolo - 20. svibnja 2012. Borovo (V) – Petrovci 1:4

20. kolo - 27. svibnja 2012. Lipovača (V) – Borovo (V) 3:3

21. kolo - 3. lipnja 2012. Borovo (V) – Tompojevci 0:1


3. ŽNL Vukovarsko-srijemska, NS Vukovar

  SEZONA 2011./12.  


1. kolo - 4. rujna 2011.

Mohovo – Borovo (V) 4:2
Tompojevci – Petrovci 1:0
Hajduk (V) – Opatovac 1:3
Mitnica (V) – Lipovača (V) 0:2

2. kolo - 11. rujna 2011.

Borovo (V) – Mitnica (V) 3:0
Lipovača (V) – Tompojevci 3:1
Hajduk (V) – Mohovo 1:0
Opatovac – Petrovci 1:2

3. kolo - 18. rujna 2011.

Tompojevci – Borovo (V) 2:4
Mohovo – Opatovac 4:1
Petrovci – Lipovača (V) 4:1
Mitnica (V) – Hajduk (V) 3:1

4. kolo - 25. rujna 2011.

Borovo (V) – Petrovci 2:1
Opatovac – Lipovača (V) 2:2
Hajduk (V) – Tompojevci 6:1
Mohovo – Mitnica (V) 3:0

5. kolo - 2. listopada 2011.

Lipovača (V) – Borovo (V) 2:2
Tompojevci – Mohovo 2:6
Mitnica (V) – Opatovac 1:2
Petrovci – Hajduk (V) 1:0

6. kolo - 9. listopada 2011.

Opatovac – Borovo (V) 4:1
Hajduk (V) – Lipovača (V) 1:2
Mitnica (V) – Tompojevci 1:1
Mohovo – Petrovci 4:1

7. kolo - 16. listopada 2011.

Borovo (V) – Hajduk (V) 1:2
Petrovci – Mitnica (V) 0:1
Lipovača (V) – Mohovo 3:3
Tompojevci – Opatovac 2:3

8. kolo - 23. listopada 2011.

Borovo (V) – Mohovo 2:2
Opatovac – Hajduk (V) 5:2
Petrovci – Tompojevci 2:1
Lipovača (V) – Mitnica (V) 3:1

9. kolo - 30. listopada 2011.

Mitnica (V) – Borovo (V) 1:2
Petrovci – Opatovac 5:0
Tompojevci – Lipovača (V) 0:3
Mohovo – Hajduk (V) 3:1

10. kolo - 6. studenoga 2011.

Borovo (V) – Tompojevci 0:2
Hajduk (V) – Mitnica (V) 1:3
Opatovac – Mohovo 3:5
Lipovača (V) – Petrovci 0:2

11. kolo - 25. ožujka 2012.

Borovo (V) – Petrovci 1:0
Lipovača (V) – Opatovac 3:3
Mitnica (V) – Mohovo 0:4
Tompojevci – Hajduk (V) 6:1

12. kolo - 1. travnja 2012.

Borovo (V) – Lipovača (V) 2:0
Hajduk (V) – Petrovci 2:7
Opatovac – Mitnica (V) 1:2
Mohovo – Tompojevci 4:2

13. kolo - 8. travnja 2012.

Borovo (V) – Opatovac 5:1
Petrovci – Mohovo 1:0
Lipovača (V) – Hajduk (V) 4:2
Tompojevci – Mitnica (V) 3:2

14. kolo - 15. travnja 2012.

Hajduk (V) – Borovo (V) 4:1
Opatovac – Tompojevci 3:0
Mitnica (V) – Petrovci 0:0
Mohovo – Lipovača (V) 3:1

15. kolo - 22. travnja 2012.

Borovo (V) – Opatovac 4:1
Mohovo – Tompojevci 4:1
Petrovci – Hajduk (V) 7:1
Lipovača (V) – Mitnica (V) 2:0

16. kolo - 29. travnja 2012.

Mitnica (V) – Borovo (V) 2:1
Tompojevci – Opatovac 2:4
Hajduk (V) – Lipovača (V) 1:0
Mohovo – Petrovci 6:0

17. kolo - 6. svibnja 2012.

Borovo (V) – Hajduk (V) 7:1
Tompojevci – Petrovci 3:0
Lipovača (V) – Mohovo 1:4
Opatovac – Mitnica (V) 4:3

18. kolo - 13. svibnja 2012.

Mohovo – Borovo (V) 0:4
Mitnica (V) – Tompojevci 4:1
Hajduk (V) – Opatovac 1:3
Petrovci – Lipovača (V) 2:2

19. kolo - 20. svibnja 2012.

Borovo (V) – Petrovci 1:4
Tompojevci – Lipovača (V) 1:2
Opatovac – Mohovo 4:1
Mitnica (V) – Hajduk (V) 3:0

 20. kolo - 27. svibnja 2012.

Lipovača (V) – Borovo (V) 3:3
Tompojevci – Hajduk (V) 3:0
Mohovo – Mitnica (V) 5:1
Petrovci – Opatovac 1:2

21. kolo - 3. lipnja 2012.

Borovo (V) – Tompojevci 0:1
Opatovac – Lipovača (V) 2:2
Petrovci – Mitnica (V) 2:1
Hajduk (V) – Mohovo 0:1


HNK BOROVO - 3. ŽNL Vukovarsko-srijemska, NS Vukovar

  SEZONA 2012./13.  


1. kolo - 02. rujna 2012. Borovo (V) – Hajduk (V) 2:4

2. kolo - 09. rujna 2012. Tompojevci – Borovo (V) 6:2

3. kolo - 16. rujna 2012. Borovo (V) – Lipovača (V) 2:7

4. kolo - 23. rujna 2012. Opatovac – Borovo (V) 6:1

5. kolo - 30. rujna 2012. Borovo (V) – Petrovci 0:2

6. kolo - 7. listopada 2012. Borovo (V) – Dunav Sotin (V) 0:4

7. kolo - 14. listopada 2012. Lovas – Borovo (V) 5:2

8. kolo - 21. listopada 2012. Borovo (V) – Sokol (B) 1:4

9. kolo - 28. listopada 2012. Mitnica (V) – Borovo (V) 7:1

10.kolo - 7. travnja 2013. Hajduk (V) – Borovo (V) 3:0

11.kolo - 14. travnja 2013. Borovo (V) – Tompojevci 1:10

12.kolo - 21. travnja 2013. Lipovača (V) – Borovo (V) 4:1

13. kolo - 28. travnja 2013. Borovo (V) – Opatovac 2:1

14. kolo - 5. svibnja 2013. Petrovci – Borovo (V) 7:1

15.kolo - 12. svibnja 2013. Dunav Sotin (V) – Borovo (V) 2:2

16.kolo - 19. svibnja 2013. Borovo (V) – Lovas 0:6

17. kolo - 26. svibnja 2013. Sokol (B) – Borovo (V) 10:1

18. kolo - 2. lipnja 2013. Borovo (V) – Mitnica (V) 1:1


3. ŽNL Vukovarsko-srijemska, NS Vukovar

  SEZONA 2012./13.  


1. kolo - 2. rujna 2012.

Borovo (V) – Hajduk (V) 2:4
Lipovača (V) – Petrovci 4:2
Opatovac – Tompojevci 2:4
Dunav Sotin (V) – Mitnica (V) 2:1
Lovas – Sokol (B) 5:2

2. kolo - 9. rujna 2012.

Tompojevci – Borovo (V) 6:2
Petrovci – Sokol (B) 5:0
Mitnica (V) – Lovas 0:1
Hajduk (V) – Dunav Sotin (V) 2:4
Lipovača (V) – Opatovac 1:1

3. kolo - 16. rujna 2012.

Borovo (V) – Lipovača (V) 2:7
Opatovac – Petrovci 1:3
Dunav Sotin (V) – Tompojevci 2:3
Lovas – Hajduk (V) 4:1
Sokol (B) – Mitnica (V) 2:1

4. kolo - 23. rujna 2012.

Opatovac – Borovo (V) 6:1
Petrovci – Mitnica (V) 0:2
Hajduk (V) – Sokol (B) 1:2
Tompojevci – Lovas 0:2
Lipovača (V) – Dunav Sotin (V) 1:1

5. kolo - 30. rujna 2012.

Borovo (V) – Petrovci 0:2
Dunav Sotin (V) – Opatovac 3:0
Lovas – Lipovača (V) 1:1
Sokol (B) – Tompojevci 4:1
Mitnica (V) – Hajduk (V) 3:0

6. kolo - 6.-7. listopada 2012.

Borovo (V) – Dunav Sotin (V) 0:4
Petrovci – Hajduk (V) (06.10.) 4:0
Tompojevci – Mitnica (V) 3:2
Lipovača (V) – Sokol (B) 1:0
Opatovac – Lovas 0:2

7. kolo - 14. listopada 2012.

Lovas – Borovo (V) 5:2
Dunav Sotin (V) – Petrovci 4:1
Sokol (B) – Opatovac 6:1
Mitnica (V) – Lipovača (V) 3:2
Hajduk (V) – Tompojevci 2:3

8. kolo - 21. listopada 2012.

Borovo (V) – Sokol (B) 1:4
Petrovci – Tompojevci 6:0
Lipovača (V) – Hajduk (V) 7:0
Opatovac – Mitnica (V) 3:7
Dunav Sotin (V) – Lovas 2:1

9. kolo - 28. listopada 2012.

Mitnica (V) – Borovo (V) 7:1
Lovas – Petrovci 2:1
Sokol (B) – Dunav Sotin (V) 3:1
Hajduk (V) – Opatovac 0:4
Tompojevci – Lipovača (V) 1:4

10. kolo - 7. travnja 2013.

Hajduk (V) – Borovo (V) 3:0
Petrovci – Lipovača (V) 3:1
Tompojevci – Opatovac 4:1
Mitnica (V) – Dunav Sotin (V) 2:2
Sokol (B) – Lovas 1:1

11. kolo - 14. travnja 2013.

Borovo (V) – Tompojevci 1:10
Sokol (B) – Petrovci 1:1
Lovas – Mitnica (V) 6:2
Dunav Sotin (V) – Hajduk (V) 6:1
Opatovac – Lipovača (V) 0:4

12. kolo - 21. travnja 2013.

Lipovača (V) – Borovo (V) 4:1
Petrovci – Opatovac 2:0
Tompojevci – Dunav Sotin (V) 1:0
Hajduk (V) – Lovas 2:2
Mitnica (V) – Sokol (B) 1:1

13. kolo - 28. travnja 2013.

Borovo (V) – Opatovac 2:1
Mitnica (V) – Petrovci 0:1
Sokol (B) – Hajduk (V) 2:1
Lovas – Tompojevci 1:2
Dunav Sotin (V) – Lipovača (V) 4:3

14. kolo - 5. svibnja 2013.

Petrovci – Borovo (V) 7:1
Opatovac – Dunav Sotin (V) 2:6
Lipovača (V) – Lovas 6:3
Tompojevci – Sokol (B) 1:1
Hajduk (V) – Mitnica (V) 1:4

15. kolo - 12. svibnja 2013.

Dunav Sotin (V) – Borovo (V) 2:2
Hajduk (V) – Petrovci 2:6
Mitnica (V) – Tompojevci 4:4
Sokol (B) – Lipovača (V) 4:3
Lovas – Opatovac 4:1

16. kolo - 19. svibnja 2013.

Borovo (V) – Lovas 0:6
Petrovci – Dunav Sotin (V) 1:2
Opatovac – Sokol (B) 1:5
Lipovača (V) – Mitnica (V) 1:1
Tompojevci – Hajduk (V) 5:0

17. kolo - 26. svibnja 2013.

Sokol (B) – Borovo (V) 10:1
Tompojevci – Petrovci 4:1
Hajduk (V) – Lipovača (V) 2:1
Mitnica (V) – Opatovac 2:2
Lovas – Dunav Sotin (V) 1:2

18. kolo - 2. lipnja 2013.

Borovo (V) – Mitnica (V) 1:1
Petrovci – Lovas 4:3
Dunav Sotin (V) – Sokol (B) 5:1
Opatovac – Hajduk (V) 3:1
Lipovača (V) – Tompojevci 2:4


HNK BOROVO - 3. ŽNL Vukovarsko-srijemska, NS Vukovar

  SEZONA 2013./14.  


1. kolo - 1. rujna 2013. Borovo (V) – Lipovača (V) 1:1

2. kolo - 8. rujna 2013. Opatovac – Borovo (V) 4:1

3. kolo - 15. rujna 2013. Borovo (V) – Mitnica (V) 2:8

4. kolo - 22. rujna 2013. Opatovac – Borovo (V) 1:4

5. kolo - 29. rujna 2013. Borovo (V) – Hajduk (V) 3:2

6. kolo - 6. listopada 2013. Borovo (V) – Lovas 0:4

7. kolo - 13. listopada 2013. Sloga (P) – Borovo (V) 4:3

8. kolo - 20. listopada 2013. Borovo (V) – Sokol (B) 3:1

9. kolo - 27. listopada 2013. Tompojevci – Borovo (V) 8:1

10.kolo - 6. travnja 2014. Lipovača – Borovo (V) -:-

11.kolo - 13. travnja 2014. Borovo (V) – Opatovac 2:1

12.kolo - 20. travnja 2014. Mitnica (V) – Borovo (V) 2:1

13. kolo - 27. travnja 2014. Borovo (V) – Petrovci 3:1

14. kolo - 4. svibnja 2014. Hajduk (V) – Borovo (V) 3:0

15.kolo - 11. svibnja 2014. Lovas – Borovo (V) 1:1

16.kolo - 18. svibnja 2014. Borovo (V) – Sloga (P) 3:1

17. kolo - 25. svibnja 2014. Sokol (B) – Borovo (V) 2:1

18. kolo - 1. lipnja 2014. Borovo (V) – Tompojevci 2:6


3. ŽNL Vukovarsko-srijemska, NS Vukovar

  SEZONA 2013./14.  


1. kolo - 1. rujna 2013.

Borovo (V) – Lipovača (V) 1:1
Mitnica – Hajduk (V) 3:0
Petrovci – Opatovac 4:2
Lovas – Tompojevci 2:2
Sloga (P) – Sokol (B) 2:1

2. kolo - 8. rujna 2013.

Opatovac – Borovo (V) 4:1
Hajduk (V) – Sokol (B) 0:1
Tompojevci – Sloga (P) 4:2
Lipovača (V) – Lovas 2:6
Mitnica (V) – Petrovci 1:1

3. kolo - 15. rujna 2013.

Borovo (V) – Mitnica (V) 2:8
Petrovci – Hajduk (V) 2:0
Lovas – Opatovac 5:1
Sloga (P) – Lipovača (V) 1:1
Sokol (B) – Tompojevci 0:4

4. kolo - 22. rujna 2013.

Petrovci – Borovo (V) 1:4
Hajduk (V) – Tompojevci 0:0
Lipovača (V) – Sokol (B) 6:2
Opatovac – Sloga (P) 2:2
Mitnica (V) – Lovas 3:1

5. kolo - 29. rujna 2013.

Borovo (V) – Hajduk (V) 3:2
Lovas – Petrovci 8:4
Sloga (P) – Mitnica (V) 0:6
Sokol (B) – Opatovac 5:2
Tompojevci – Lipovača (V) 3:3

6. kolo - 6. listopada 2013.

Borovo (V) – Lovas 0:4
Hajduk (V) – Lipovača (V) 1:1
Opatovac – Tompojevci 3:3
Mitnica (V) – Sokol (B) 5:0
Petrovci – Sloga (P) 6:1

7. kolo - 13. listopada 2013.

Sloga (P) – Borovo (V) 4:3
Lovas – Hajduk (V) 2:2
Sokol (B) – Petrovci 1:1
Tompojevci – Mitnica (V) 5:2
Lipovača (V) – Opatovac 3:5

8. kolo - 20. listopada 2013.

Borovo (V) – Sokol (B) 3:1
Hajduk (V) – Opatovac 0:1
Mitnica (V) – Lipovača (V) 0:1
Petrovci – Tompojevci 1:4
Lovas – Sloga (P) 8:0

9. kolo - 27. listopada 2013.

Tompojevci – Borovo (V) 8:1
Sloga (P) – Hajduk (V) 1:4
Sokol (B) – Lovas 2:1
Lipovača (V) – Petrovci 1:4
Opatovac – Mitnica (V) 2:4

10. kolo - 6. travnja 2014.

Lipovača (V) – Borovo (V) -:-
Hajduk (V) – Mitnica (V) 1:2
Opatovac – Petrovci 1:1
Tompojevci – Lovas 4:4
Sokol (B) – Sloga (P) 2:0

11. kolo - 13. travnja 2014.

Borovo (V) – Opatovac 2:1
Sokol (B) – Hajduk (V) 5:1
Sloga (P) – Tompojevci 4:2
Lovas – Lipovača (V) -:-
Petrovci – Mitnica (V) 2:2

12. kolo - 20. travnja 2014.

Mitnica (V) – Borovo (V) 2:1
Hajduk (V) – Petrovci 2:2
Opatovac – Lovas 1:1
Lipovača (V) – Sloga (P) -:-
Tompojevci – Sokol (B) 2:3

13. kolo - 27. travnja 2014.

Borovo (V) – Petrovci 3:1
Tompojevci – Hajduk (V) 6:1
Sokol (B) – Lipovača (V) -:-
Sloga (P) – Opatovac 4:2
Lovas – Mitnica (V) 0:1

14. kolo - 4. svibnja 2014.

Hajduk (V) – Borovo (V) 3:0
Petrovci – Lovas 7:3
Mitnica (V) – Sloga (P) -:-
Opatovac – Sokol (B) -:-
Lipovača (V) – Tompojevci -:-

15. kolo - 11. svibnja 2014.

Lovas – Borovo (V) 1:1
Lipovača (V) – Hajduk (V) -:-
Tompojevci – Opatovac 3:1
Sokol (B) – Mitnica (V) 2:3
Sloga (P) – Petrovci 6:1

16. kolo - 18. svibnja 2014.

Borovo (V) – Sloga (P) 3:1
Hajduk (V) – Lovas 0:1
Petrovci – Sokol (B) 2:3
Mitnica (V) – Tompojevci 1:7
Opatovac – Lipovača (V) -:-

17. kolo - 25. svibnja 2014.

Sokol (B) – Borovo (V) 2:1
Opatovac – Hajduk (V) 5:3
Lipovača (V) – Mitnica (V)-:-
Tompojevci – Petrovci 7:2
Sloga (P) – Lovas 5:4

18. kolo - 1. lipnja 2014.

Borovo (V) – Tompojevci 2:6
Hajduk (V) – Sloga (P) 3:0
Lovas – Sokol 1:1
Petrovci – Lipovača (V) -:-
Mitnica (V) – Opatovac 6:1


HNK BOROVO - 3. ŽNL Vukovarsko-srijemska, NS Vukovar

  SEZONA 2014./15.  


1. kolo - 7. rujna 2014. Mohovo – Borovo (V) (V) 5:0

2. kolo - 14. rujna 2014. Borovo (V) – Lipovača 6:2

3. kolo - 21. rujna 2014. Opatovac – Borovo (V) 4:2

4. kolo - 28. rujna 2014. Hajduk (V) – Borovo (V) 4:0

5. kolo - 5. listopada 2014. Borovo (V) – Lovas 0:1

6. kolo - 12. listopada 2014. Sokol (B) – Borovo (V) 2:3

7. kolo - 19. listopada 2014. Borovo (sl.)

8. kolo - 26. listopada 2014. Sloga (P) – Borovo (V) 7:0

9. kolo - 2. studenoga 2014. Borovo (V) – Petrovci 2:1

10. kolo - 5. travnja 2015. Borovo (V) – Mohovo 3:3

11. kolo - 12. travnja 2015. Lipovača – Borovo (V) 2:3

12. kolo - 19. travnja 2015. Borovo (V) – Opatovac 2:2

13. kolo - 26. travnja 2015. Borovo (V) – Hajduk (V) 2:0

14. kolo - 3. svibnja 2015. Lovas – Borovo (V) 5:1

15. kolo - 10. svibnja 2015. Borovo (V) – Sokol (B) 2:6

16. kolo - 17. svibnja 2015. Borovo (V) (sl.)

17. kolo - 24. svibnja 2015. Borovo (V) – Sloga (P) 1:6

18. kolo - 31. svibnja 2015. Petrovci – Borovo (V) 8:1


3. ŽNL Vukovarsko-srijemska, NS Vukovar

  SEZONA 2014./15.  


1. kolo - 7. rujna 2014.

Mohovo – Borovo (V) 5:0
Sloga (P) – Sokol (B) 1:1
Petrovci – Lovas 2:1
Lipovača (V) – Opatovac 4:1
Hajduk (V) (sl.)

2. kolo - 14. rujna 2014.

Borovo (V) – Lipovača (V) 6:2
Hajduk (V) – Opatovac 0:2
Lovas – Mohovo 1:4
Sokol (B) – Petrovci 5:1
Sloga (P) (sl.)

3. kolo - 21. rujna 2014.

Opatovac – Borovo (V) 4:2
Sloga (P) – Hajduk (V) 3:2
Mohovo – Sokol (B) 1:1
Lipovača (V) – Lovas 3:3
Petrovci (sl.)

4. kolo - 28. rujna 2014.

Hajduk (V) – Borovo (V) 4:0
Lovas – Opatovac 4:0
Sokol (B) – Lipovača (V) 3:0
Sloga (P) – Petrovci 4:3
Mohovo (sl.)

5. kolo - 5. listopada 2014.

Borovo (V) – Lovas 0:1
Petrovci – Hajduk (V) 1:0
Mohovo – Sloga (P) 4:1
Opatovac – Sokol (B) 0:3
Lipovača (V) (sl.)

6. kolo - 12. listopada 2014.

Sokol (B) – Borovo (V) 2:3
Hajduk (V) – Lovas 0:2
Sloga (P) – Lipovača (V) 5:3
Petrovci – Mohovo 2:0
Opatovac (sl.)

7. kolo - 19. listopada 2014.

Mohovo – Hajduk (V) 6:0
Lipovača (V) – Petrovci 3:2
Opatovac – Sloga (P) 3:2
Lovas – Sokol (B) 1:3
Borovo (V) (sl.)

8. kolo - 26. listopada 2014.

Sloga (P) – Borovo (V) 7:0
Hajduk (V) – Sokol (B) 1:3
Petrovci – Opatovac 0:1
Mohovo – Lipovača (V) 6:4
Lovas (sl.)

9. kolo - 2. studenoga 2014.

Borovo (V) – Petrovci 2:1
Lipovača (V) – Hajduk (V) 0:0
Opatovac – Mohovo 1:0
Lovas – Sloga (P) 3:1
Sokol (B) (sl.)

10. kolo - 5. travnja 2015.

Borovo (V) – Mohovo 3:3
Sokol (B) – Sloga (P) 6:0
Lovas – Petrovci 3:2
Opatovac – Lipovača (V) 4:1
Hajduk (V) (sl.)

11. kolo - 12. travnja 2015.

Lipovača (V) – Borovo (V) 2:3
Opatovac – Hajduk (V) 5:1
Mohovo – Lovas 3:2
Petrovci – Sokol (B) 0:3
Sloga (P) (sl.)

12. kolo - 19. travnja 2015.

Borovo (V) – Opatovac 2:2
Hajduk (V) – Sloga (P) 0:1
Sokol (B) – Mohovo 3:4
Lovas – Lipovača (V) 3:2
Petrovci (sl.)

13. kolo - 26. travnja 2015.

Borovo (V) – Hajduk (V) 2:0
Opatovac – Lovas 0:1
Lipovača (V) – Sokol (B) 2:3
Petrovci – Sloga (P) 0:2
Mohovo (sl.)

14. kolo - 3. svibnja 2015.

Lovas – Borovo (V) 5:1
Hajduk (V) – Petrovci 3:0
Sloga (P) – Mohovo 1:1
Sokol (B) – Opatovac 3:0
Lipovača (V) (sl.)

15. kolo - 10. svibnja 2015.

Borovo (V) – Sokol (B) 2:6
Lovas – Hajduk (V) 2:0
Lipovača (V) – Sloga (P) 2:3
Mohovo – Petrovci 3:0
Opatovac (sl.)

16. kolo - 17. svibnja 2015.

Hajduk (V) – Mohovo 1:5
Petrovci – Lipovača (V) 3:5
Sloga (P) – Opatovac 1:0
Sokol (B) – Lovas 6:1
Borovo (V) (sl.)

17. kolo - 24. svibnja 2015.

Borovo (V) – Sloga (P) 1:6
Sokol (B) – Hajduk (V) 5:1
Opatovac – Petrovci 1:2
Lipovača (V) – Mohovo 3:2
Lovas (sl.)

18. kolo - 31. svibnja 2015.

Petrovci – Borovo (V) 8:1
Hajduk (V) – Lipovača (V) 0:3
Mohovo – Opatovac 3:1
Sloga (P) – Lovas 2:2
Sokol (B) (sl.)